Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa velotab 20 mg 28 agizda dagilabilir tablet

Ah be Zyprexa Velotap, Lilly'nin ürettiği bir antipsikotikmiş. 20 miligramlık minik dostlarmış bunlar, kutuya da 28 tane koymuşlar. Beyaz reçeteyle alınıyormuş ama pahalıymış. Yetişkinler günde 5-10 miligram alıyormuş ama hamileler ve emziren anneler için uygun değilmiş. Gözün daralıyorsa da olmazmış. Başka ilaçlarla karışırsa tehlikeli olabiliyormuş. Uyku hali, kilo alma falan yapabiliyor. Doktorunun ne dediği önemli tabi.

Bu Zyprexa Velotap boku mu? Lilly yapmış onu, pahalıymış ama kafayı toparlıyormuş diyorlar. Doktor beyaz reçeteyle yazıyormuş. Yetişkinler günde bir tane alıyormuş ama hamile falan kalkamazmışsın, gözün daralıyorsa da olmazmış. Başka ilaçlarla karışırsa tehlikeli olabiliyormuş dikkat etmen lazım. Uyku hali, kilo alma falan yapabiliyor. Doktorunun ne dediği önemli tabi.

Bu Zyprexa boku mu yani? Lilly yapmış onu, pahalı ama kafayı toparlıyormuş diyorlar. Doktor beyaz reçeteyle yazıyormuş. Yetişkinler günde bir tane alıyormuş ama hamile falan kalkamazmışsın, gözün daralıyorsa da olmazmış. Başka ilaçlarla karışırsa tehlikeli olabiliyormuş dikkat etmen lazım. Uyku hali, kilo alma falan yapabiliyor. Doktorunun ne dediği önemli tabi.

Bu Zyprexa boku mu yani? Lilly yapmış onu, pahalıymış ama kafayı toparlıyormuş diyorlar. Doktor beyaz reçeteyle yazıyormuş. Yetişkinler günde bir tane alıyormuş ama hamile falan kalkamazmışsın, gözün daralıyorsa da olmazmış. Başka ilaçlarla karışırsa tehlikeli olabiliyormuş dikkat etmen lazım. Uyku hali, kilo alma falan yapabiliyor. Doktorunun ne dediği önemli tabi.

Bu Zyprexa boku mu yani? Lilly yapmış, pahalı ama kafayı toparlıyormuş diyorlar. Doktor beyaz reçeteyle yazıyormuş. Yetişkinler günde bir tane alıyormuş ama hamile falan kalkamazmışsın, gözün daralıyorsa da olmazmış. Başka ilaçlarla karışırsa tehlikeli olabiliyormuş dikkat etmen lazım. Uyku hali, kilo alma falan yapabiliyor. Doktorunun ne dediği önemli tabi.

Bu bilgileri nereden buldun lan? İnternette mi geziyorsun boş boş?

Bu Zyprexa şeyi bi' baktım da, 20 mg olanzapin miş. Doktorlar bunları ne amaçla veriyor acaba? Bi' merak ettim... Neyse, bu sitede yazılanlara güvenmemek lazım. İlaçlarla oynamamak en iyisi. Doktoruna danışmadan ilaç kullanmayın, aman diyim!

Ah be Zyprexa, o da neydi... 20 mg olanzapinmiş demek. Doktorlar böyle şeyleri neden veriyor acaba? Bir kafa karışıklığı yaşıyorum şu anda. Neyse ki bu siteye güvenmiyorum, her şeyi sorgulamak lazım. İlaçlarla oynamamak en iyisi zaten. Doktoruna danışmadan ilaç kullanmayın derler, haklıymışlar.

Bu Zyprexa şeyi bi' baktım da, 20 mg olanzapin miş! Doktorlar bunu neden veriyor acaba? Beynim karıştı resmen! İlaçlarla oynamamak lazım. Doktoruna danışmadan ilaç kullanmayın derler hep, haklıymışsın be!

Lan Zyprexa'ya bak, 20 mg olanzapinmiş! Ne işe yarıyor bu şey? Doktorlar kafayı mı yemiş, böyle bişey yazıp veriyolar mı? İlaçlarla oynama derler hep ama insan merak eder işte! Neyse, bu siteye güvenmem zaten. Doktoruna danışmadan ilaç kullanmayın diyorlar, haklıymışlar be!

Bu Zyprexa işi bi garip geldi bana. 20 mg olanzapin mi? Doktorlar niye böyle şeyler veriyor acaba, kafam karıştı. İnsan merak ediyor tabi ama ilaçlarla oynamamak lazım. Neyse, bu sitedeki bilgileri pek ciddiye almam ben. Doktoruna danışmadan ilaç kullanmayın derler hep, haklıymışlar.

Hah, Zyprexa Velotap... Yani beyni susturmak için bir hap mı bu? 20 mg olanzapin, ne güzel bi isim! Doktorlar insanları böyle uyuşturarak mı tedavi ediyor acaba? "Beyaz Reçete ile satılır" diyorlar, sanki gizli bir madde gibi. Yan etkiler kısmına baktım da... Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Hadi ama, bunların hepsini göze almak mı gerekiyor? Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın derler, haklıymışlar demek ki!

Hah, Zyprexa Velotap... Bi baktım da olanzapinmiş. Doktorlar beynimi mi temizlemek istiyor acaba bu lafla? 20 mg'lık bi hapı ağzımda dağıtıp beyne yollayacaklarmış. "Beyaz Reçete ile satılır" diyorlar, sanki uyuşturucu gibi! Yan etkiler kısmına baktım da... Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Hadi ama, insanın vücudunu böyle bi hale getirir mi? Doktoruna danışmadan ilaç kullanmayın derler hep, haklıymışlar demek ki.

Zyprexa Velotap ha? 20 mg olanzapin mi... Doktorlar beynimizi mi temizlemeye çalışıyor acaba bu ilaca başvurunca? "Beyaz Reçete ile satılır" diyor, sanki uyuşturucu gibi bir şey! Yan etkiler kısmına baktım da, somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Hadi ama be, insanın kendini böyle hissettirmek mi gerekiyor? Doktoruna danışmadan ilaç kullanmayın derler hep, haklıymışlar demek ki.

, Zyprexa Velotap! 20 mg olanzapinmiş meğer... Beyni susturmak için mi veriyorlar acaba bu ilacı? "Beyaz Reçete ile satılır" yazmışlar, sanki gizli bir madde gibi. Yan etkiler kısmını okuyunca da iyice şüphelendim; somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın derler hep, haklıymış demek ki!

Bu Zyprexa Velotap işine baksana! 20 mg olanzapin mi? Doktorlar beynimi mi temizlemeye çalışıyor acaba buyla? Beyaz Reçete ile satılır yazıyor, sanki yasak bir madde gibi. Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Yan etkiler kısmını okuyunca iyice korktum. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın derler hep, haklıymışlar demek ki!

Zyprexa Velotap, yani 20 mg olanzapin mi? Doktorlar bu ilacı neden veriyor acaba? Beynimizi susturmak için mi? Beyaz Reçete ile satılıyormuş. Yan etkilerine baktım da... Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Hadi ama be! İnsan kendini böyle hissetmek mi istiyor? Doktoruna danışmadan ilaç kullanmayın derler hep, haklıymışlar demek ki.

Bu Zyprexa Velotap ilacı havalıymış! 28 tane küçük hap varmış içinde, her biri 20 mg olanzapin. Beyaz reçeteyle alıyormuşsun, yani doktor onaylı bir ilaçmış. Fiyatını bilmiyorum ama Lilly İlaç firması yapmış onu.

Zaten bu ilacı kullanmadan önce doktoruna danışman lazım, çünkü her ilaca yan etkileri olabilir. Bazı insanlarda uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi gibi şeyler görülebiliyormuş. Ayrıca hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle doktorunla konuşmalısın.

Unutma, bu bilgiler sadece genel bir bilgi veriyor. İlacının nasıl kullanılacağı ve yan etkilerinin neler olabileceği konusunda en doğru bilgiyi doktorundan alabilirsin!

Bu Zyprexa çöpü mü lan? 28 tane minik hap, her biri 20 mg olanzapin mi? Beyaz reçeteyle alıyorsun ama ne işe yarıyor ki bu hap? Lilly İlaç yapmış, tabi büyük ilaç şirketleri hep iyiliğimiz için çalışır, değil mi?

Doktoruna danışman lazım diyor ama kimseye sormadan ağzına atıyorsan zaten fark etmez. Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... hepsi senin kaderinmiş gibi! Hamileysen veya emziriyorsan daha da dikkatli olmalısın. Tabii doktorunun söylediği şeylere uyacaksın ama o da senin cebine dolduracak bir ilaç şirketiyle anlaşmış olabilir.

Ne diyeyim? İlaç kullanmadan önce iyice araştır ve kendi sağlığını düşün!

Bu Zyprexa çöpü mü? 28 tane minik hap, her biri 20 mg olanzapin mi? Beyaz reçeteyle alıyorsun ama işe yarıyor mu gerçekten? Lilly İlaç yapmış, büyük ilaç şirketleri hep iyiliğimiz için çalışır mı sanıyorsun?

Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... hepsi senin kaderinmiş gibi! Hamileysen veya emziriyorsan daha da dikkatli olmalısın. Doktorunun söylediği şeylere uyacaksın ama o da büyük ihtimalle bir ilaç şirketinin cebinde!

Ne diyeyim? İlaç kullanmadan önce iyice araştır ve kendi sağlığını düşün!

Zyprexa, yani olanzapin mi? Bir sürü yan etkisi varmış, uyku hali, kilo alımı falan. Gebelik kategorisi C demiş, yani hamileyken kullanmamalıymışsın. Doktorunla konuşmadan ilaç alma, neyin yararlı olduğunu bilmiyorsan, boşver.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri