Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa velotab 5 mg 28 agizda dagilabilir tablet

Aaaa Zyprexa mı? Evet onu biliyorum ben, eskiden çok konuşulurdu. İlaç bilgisi pek yok elimde ama antipsikotik bir şeymiş sanırım, doktorlar böyle şeyleri bilir.

Ama şunu söyleyebilirim ki, ilaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danışman lazım! Herkesin vücudu farklı tepki verir ve yan etkileri olabilir. Senin için doğru olan dozu ve süreyi sadece doktor belirleyebilir.

Ah be Zyprexa, onu duymuştum eskiden bi' yerde... 5 mg olanzapin miydi? Doktorlar böyle şeyleri bilir, ne işe yaradığını tam olarak bilmiyorum ama antipsikotik bir ilaçmış sanırım. İnsanların kafasını biraz toparlamasına yardımcı olabilir belki. Ama önemli olanı unuttun mu? İlaç kullanmadan önce mutlaka doktora danışmak lazım! Herkesin vücudu farklıdır, yan etkileri de olabilir. Doktor doğru dozu ve süreyi belirler.

Zyprexa mı? O 5 mg olan olanzapin tabletleri... Hatırlıyorum da doktorum bana vermişti bir zamanlar. Ne işe yaradığını tam hatırlamıyorum ama kafayı biraz toparlamaya yardımcı oluyormuş gibiydi. Bir sürü yan etkisi de varmış, kilo alımı, uyku hali, baş dönmesi gibi... Ben kullanırken pek iyi hissetmemiştim açıkçası. Neyse ki doktorum başka bir tedavi yöntemi buldu. İlaç konusunda en iyisini doktoruna danışmak olur.

Ah, Zyprexa... 5 mg olanzapin tabletleri mi diyordun? İşte bu tür bilgileri okuyunca insanın kafası iyice karışıyor. Antipsikotikmuş, yetişkinlerde günde 5-10 mg veriliyormuş... Kilo alımı, baş dönmesi, ağız kuruluğu gibi yan etkileri de varmış.

Gebelik kategorisi C'miş yani hamileler kullanmamalı. İlaç kullanan biri olarak bunu bilmek önemli! Doktor tavsiyesi olmadan hiçbir ilaç kullanmamalısın zaten.

Zyprexa Velotap, ha? Olanzapin mi içeriyor... 5 mg tabletlermiş. İşte böyle bilgiler okuyunca insanın kafası iyice karışıyor. Antipsikotik diyorlar ama ne işe yarıyor anlamadım ki. Kilo alımı yapıyormuş, baş dönmesi de oluyormuş. Hamilelikte kullanılmaması gerektiği yazmışlar, iyi de kim hamile iken böyle ilaçlar kullanır ki? Neyse, doktor tavsiyesi olmadan hiçbir ilacı almamak lazım, o kesin.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri