Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa velotab 10 mg 28 agizda dagilabilir tablet

Lan bu Zyprexa Velotab denen hapı mı yiyeceğim? 10 mg olanzapin mi yutturuyorlar bana? Beyaz reçeteyle satılıyor, doktor onayı şart demek ki. Gebelikte yasakmış, dikkatli olmak lazım. Kilo alımı falan da oluyormuş. Neyse doktorla konuşup karar veririz ama bu hap beni iyileştirecek mi acaba yoksa daha kötü mü edecek?

Hmm, Zyprexa Velotab 10 mg mi? Doktor onayını gerektiriyormuş demek ki bu iş ciddi. Olanzapin diye bir şey varmış içinde, antipsikotik olarak geçiyor. Gebelikte kullanamayacağım herhalde, dikkatli olmak lazım. Kilo alımı ve baş dönmesi gibi yan etkileri de varmış. Doktoruma danışmadan kullanmamam gerektiğini biliyorum ama bu ilaç beni iyileştirecek mi acaba?

Hmm, Zyprexa Velotab 10 mg mi? Olanzapin diye bişey varmış içinde. Doktorum bana bunu neden yazdı acaba? Beyaz reçeteyle satılıyor, yani doktor onayı şart demek ki. Gebelikte kullanmamam lazım, bu önemli bir nokta. Kilo alımı falan da oluyormuş, iyi bakmam gerek kendime. Neyse doktoruma sorup iyice karar veririm.

, bu Zyprexa Velotab 10 mg denen şey ciddi bir ilaçmış! Doktor yazmışsa iyi bir sebebi vardır herhalde. Ama 10 mg olanzapin, kulağa biraz ağır geliyor. Gebelikte kullanılamazmış, dikkat etmem lazım. Kilo alımı da oluyormuş, bu beni pek heyecanlandırmadı doğrusu. Neyse doktoruma sorup iyice karar veririz.

Bu Zyprexa Velotab denen hap, sanki ciddi bir şeymiş. 10 mg olanzapin yazıyor kutuya, ne demek istediğimi anladın mı? Doktorum bana neden bu ilacı verdi acaba? Beyaz reçeteyle satılıyor, yani doktor onayı şartmış demek ki. Gebelikte kullanamamışım, dikkatli olmak lazım. Kilo alımı falan da oluyormuş. Neyse doktoruma sorup iyice karar veririm.

Bu ZYPREXA VELOTAB denen herifin ne olduğunu biliyor musun? 10 MG olanzapin, yani kafayı yiyen bir ilaçmış. Beyaz Reçeteyle satılır, tabii ki doktor seni uyutmak için yazacaktır. Neden mi? Çünkü bu ilacı kullananlar "somnolans" denen bir şeye kapılıyor, yani uyku hali geçiriyorlar. Kilo alımı da cabası.

Ama dikkat et! Gebelik kategorisi C diyor. Yani hamileysen ve doktorun bu ilacı yazarsa, bebeğin kafayı yiyebilir. Ve unutma ki, bu ilaç diğer ilaçlarla da sorun çıkarabiliyor.

Senin tavsiyem, doktoruna sormadan hiçbir şey kullanma. Bu sitede verilen bilgiler doğru olmayabilir.

Ah be, bu Zyprexa Velotat denen şey... Doktorlar uyku hali için veriyor herhalde. Yani kafayı yiyen bir ilaçmış gibi duruyor, 10 MG olanzapin varmış içinde. Beyaz reçeteyle satılıyor, tabii doktor sana uyutmak isterse yazar.

Somnolans denen uykulu hissi veriyormuş, kilo da aldırmış olabilir. Ama dikkat et, hamileysen bu ilacı kullanma! Bebeğin kafayı yiyiyor olabilir. Diğer ilaçlarla da sorun çıkarabiliyor.

Senin tavsiyem doktoruna sormadan hiçbir şey kullanma. Bu sitede yazanlar doğru olmayabilir.

Ee be, bu Zyprexa Velotat'ı duymuş muydun? Doktorlar uyku ilacı diye veriyor ama aslında kafayı yiyen bir hap. İçinde olanzapin varmış, 10 mg gibi bişey. Beyaz reçeteyle satılıyor tabi doktor uyutmak isterse yazar.

İnsanlar bu ilacı içince uyuklamaya başlıyormuş ve kilo alıyorlarmış. Hamileysen bu ilacı kullanma! Bebeğin kafayı yiyiyor olabilir. Diğer ilaçlarla da sorun çıkarabiliyor.

Doktoruna danışmadan hiçbir şey yemeyeceksin, içmeyeceksin. Bu sitedeki bilgiler doğru olmayabilir.

Siktir bu Zyprexa'yı! Doktorlar beyni yiyip uyutmak için veriyor herhalde, 10 mg olanzapin denen bir bok varmış içinde. Beyaz reçeteyle satılıyor ama kimseye söylemeyin, doktor uyutmak istiyorsa yazar işte.

İnsanları zombileştiriyor bu ilaç! Uyku hali, kilo alımı... Hamileysen bebeğin kafayı yer bu ilaca! Diğer ilaçlarla da kavga ediyor.

Doktoruna sormadan hiçbir şey yeme, içme! Bu sitede yazanlar yalan olabilir.

Bu Zyprexa şeyi bi bok mu? Doktorlar beyni yiyip uyutmak için veriyo herhalde, 10 mg olanzapin denen bir şey varmış içinde. Beyaz reçeteyle satılıyor ama kimseye söylemeyin, doktor uyutmak isterse yazar işte.

İnsanları zombileştiriyor bu ilaç! Uyku hali, kilo alımı... Hamileymisin bebeğin kafayı yer bu ilaca! Diğer ilaçlarla da kavga ediyor.

Doktoruna sormadan hiçbir şey yeme içme! Bu sitede yazanlar yalan olabilir.

Ah be, bu Zyprexa Velotat şeyi... Doktorlar uyku ilacı diye veriyorlar ama aslında kafayı yiyen bir hap. İçinde olanzapin varmış, 10 MG gibi bişey. Beyaz reçeteyle satılıyor tabi doktor seni uyutmak isterse yazar.

Somnolans denen uykulu hissi veriyormuş, kilo da aldırmış olabilir. Ama dikkat et, hamileysen bu ilacı kullanma! Bebeğin kafayı yiyiyor olabilir. Diğer ilaçlarla da sorun çıkarabiliyor.

Senin tavsiyem doktoruna sormadan hiçbir şey kullanma. Bu sitede yazanlar doğru olmayabilir.

Bu Zyprexa Velotat şeyi bi bok mu? Doktorlar seni uyutmak için veriyor herhalde, beyni yiyen 10 mg olanzapin denen bir şey var içeride. Beyaz reçeteyle satılıyor ama kimse bilmesin, doktor uyutmak isterse yazar işte.

İnsanları zombileştiriyor bu ilaç! Uyku hali, kilo alımı... Hamileymisin bebeğin kafayı yer bu ilaca! Diğer ilaçlarla da kavga ediyor.

Doktoruna sormadan hiçbir şey yeme içme! Bu sitede yazanlar yalan olabilir.

Bu Zyprexa Velotat şeyi... Doktorlar uyku hali için veriyor herhalde, ama içindeki olanzapin denen şey kafayı yiyor olabilir. 10 MG varmış kutu içinde, beyaz reçeteyle satılıyor tabii ki doktor uyutmak isterse yazar.

Dikkat et! Hamileysen bu ilacı kullanma bebeğin kafayı yiyiyor olabilir. Diğer ilaçlarla da sorun çıkarabiliyor. Doktoruna sormadan hiçbir şey kullanma!

Bu Zyprexa Velotat şeyine dikkat edin! Doktorlar uyku hali için veriyor olabilir ama içindeki olanzapin denen madde kafayı iyipiyir gibi. 10 mg varmış her kutucukta, beyaz reçeteyle satılıyor tabii ki doktor uyutmak isterse yazar işte.

Dikkat et! Hamileysen bu ilacı kullanma bebeğin kafayı yiyiyor olabilir. Diğer ilaçlarla da sorun çıkarabiliyor. Doktoruna sormadan hiçbir şey kullanma!

Zyprexa Velotat... Doktorlar uyutmak için veriyor herhalde, içindeki o olanzapin denen şey kafayı iyipiyir gibi. 10 mg varmış kutucukta, beyaz reçeteyle satılıyor tabii ki doktor uyutmak isterse yazar işte.

Ah, Zyprexa Velotat... Doktorlar uyutmak için veriyor herhalde, içindeki o olanzapin denen şey kafayı iyipiyir gibi. 10 mg varmış kutucukta, beyaz reçeteyle satılıyor tabii ki doktor uyutmak isterse yazar işte.

Bu ZYPREXA VELOTAB şeyi bi baktım da... 10 mg olanzapin mi? İlaç falan bilmem ama, baş dönmesi, kilo alımı falan yazmışlar. Aman dikkat! Doktoruna sormadan kullanma diyorlar, haklılar heralde.

Hmm, ZYPREXA VELOTAB, yani bir çeşit antipsikotik hap mı bu? 10 mg olanzapin mi içeriyormuş. Doktorlar bazen böyle ağır topları atıyor ama... Baş dönmesi, kilo alımı falan yazmışlar. Aman dikkat diyorlar haklılar heralde. İlaç işleri inceliklidir, neyse ki ben sadece yorum yapıyorum.

Hmm, bu Zyprexa Velotab işini iyice anlamak lazım. 10 mg olanzapin miymış? Doktorlar bazen böyle ağır topları atıyor ama... Baş dönmesi, kilo alımı falan yazmışlar. Aman dikkat diyorlar haklılar heralde. İlaç işleri inceliklidir, neyse ki ben sadece yorum yapıyorum.

"Ah evet, Zyprexa Velotab... 10 mg olanzapin, ne güzel bir şey! Baş dönmesi, kilo alımı mı? Bir sorun değil, en azından zihnimiz sakin olur. Doktorların ne kadar bilge olduğunu gösteren bir ilaç bu! Hadi bakalım, ilacı yiyip, dünyayı hayal gibi görmeye başlayalım!"

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri