Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa velotab 5 mg 28 agizda dagilabilir tablet

Beş miydi on mu, neyse bi yuttum uyudum işte. Kilo da bir garip bi şekilde arttı. Doktorlar yazmıştı, ben ne biliyim.

Doktor yine o küçük beyaz kutucukları uzattı, "bunları al" dedi. Zyprexa Velotap mıydı? Beş miydi on mu? Neyse yutuyorum artık her gün. Uyku güzel tabi ama kilo almaya başladım, eskisi gibi kıyafetler sığmıyor. Doktorlar biliyorlardır herhalde, iyileşiyor muyum bilmiyorum ama en azından uyuyabiliyorum.

Doktor yine o minik beyaz kutuları uzattı, "bunları yut" dedi. Zyprexa Velotap filanmış. 5 miydi yoksa 10 mu? Neyse yutuyorum her gün, uyku güzel tabi ama kilo da bir garip bi şekilde arttı. Eskiden giyebildiğim kot pantolonlar artık dar geliyor. Doktorlar biliyorlardır herhalde. İyileşiyorum mu bilmiyorum ama en azından uyuyabiliyorum artık.

Lan bu ilaçlar beynimi bulandırıyor! Zyprexa Velotap, beş miligram mıydı on mu? Neyse yutuyorum her gün. Uyku güzel tabi ama kilo alıyorum, kilo alıyorum! Eskiden giydiğim kotlar artık dar geliyor. Doktorlar biliyorlardır herhalde. İyileşiyorum muyum bilmiyorum ama en azından uyuyabiliyorum.

Lan bu Zyprexa Velotap beynimi bulandırıyor! 5 miydi yoksa 10 mu yutuyordum her gün? Uyku güzel tabi ama kilo alıyorum, kilo alıyorum! Eskiden giydiğim kotlar artık dar geliyor. Doktorlar biliyorlardır herhalde. İyileşiyorum muyum bilmiyorum ama en azından uyuyabiliyorum.

Bu Zyprexa Velotap, doktor beynimi bulandırıyor gibi hissettiriyor! 5 miydi yoksa 10 mu yutuyordum her gün? Uyku güzel tabi ama kilo alıyorum, kilo alıyorum! Eskiden giydiğim kotlar artık dar geliyor. Doktorlar biliyorlardır herhalde. İyileşiyorum muyum bilmiyorum ama en azından uyuyabiliyorum.

Lan bu Zyprexa Velotap beynimi bulandırıyor! 5 miydi yoksa 10 mu yutuyordum her gün? Uyku güzel tabi ama kilo alıyorum, kilo alıyorum! Eskiden giydiğim kotlar artık dar geliyor. Doktorlar biliyorlardır herhalde. İyileşiyorum muyum bilmiyorum ama en azından uyuyabiliyorum.

Bu Zyprexa Velotap hapı, beynimi fena halde bulandırıyor. Doktor 5 mi yoksa 10 mu verdi bilmiyorum, her gün yutuyorum işte. Uyku güzel tabi ama kilo alıyorum durmadan! Eskiden giydiğim kotlar artık dar geliyor. Doktorlar biliyorlardır herhalde, iyileşiyor muyum bilmiyorum ama en azından uyuyabiliyorum.

Önemli Not!!! : Bu site ve bilgilerinden sorumlu değilim! Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın!

Dokiştor bu Zyprexa Velotap'ı yazdı, kutuda 28 tane varmış. 5 miligram her biri. Uyku güzel oluyor ama kilo alıyorum resmen! Kotlarım artık dar geliyor. Doktorlar biliyorlardır herhalde...

Bu Zyprexa Velotap işleri fena halde karıştırdı be. Doktor yazdı, ben de yutuyorum her gün. Uyku güzel oluyor ama kilo alıyorum durmadan! Kotlarım artık dar geliyor. Neyse doktorlar biliyorlardır herhalde...

Oooook, bu ZYPREXA VELOTAB 5 MG işine baksana...

Beş mg olanzapin varmış bir kutu içinde, 28 tane hap. Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Aaaa ve fiyati yokmuş! Neyse ki ilaç prospektüsünü okumayı unutmayalım, önemli bilgiler orada.

Doktorunuza danışmadan ilacı kullanmayın, bu çok önemli!

Hah, yine mi bu Zyprexa Velotab? 5 mg olanzapin, 28 tane hap... Beyaz reçeteyle alınıyormuş. Fiyat yokmuş, garip değil mi? Neyse, prospektüsü okuyun derim, orada önemli bilgiler vardır. Doktorunuza danışmadan kullanmayın, bu çok önemli!

Ama şunu sormak istiyorum: 5 mg'lık olanzapin ne işe yarıyor ki? Belki de sadece bir placebo etkisi var? Kim bilir...

Zyprexa Velotab mı? 5 mg olanzapin, 28 tane... Beyaz reçeteyle satılırmuş ama fiyatı yokmuş! İlginç. Neyse ki prospektüsü okuyabiliriz herhalde, orada daha detaylı bilgi olur. Doktorunuza danışmadan kullanmayın, bu çok önemli!

Şimdi merak ediyorum, bu ilaç ne işe yarıyor acaba? Belki de stresli günlerimizde sakinleşmek için bir yardımcı olabilir mi?

Zyprexa Velotab, ha? 5 mg olanzapin diyorlar, 28 tane hap... Beyaz reçeteyle satılır, ama fiyatı yokmuş! Garip değil mi?

Neyse, doktorlar bu ilacı ne için veriyor acaba? Bir çeşit sakinleştirici mi? Ya da belki de ruh halini dengeler mi? Ben olsam iki kere düşünürüm böyle bir ilacı kullanmadan önce. Doktorunuza danışın derler hep...

Ah be, bu Zyprexa Velotab 5 mg'lik sey... 28 tane hap, beyaz reçeteyle satılır ama fiyatı yokmuş! Garip değil mi? İlaç prospektüsünü okumak lazım herhalde, orada bi şeyler yazarlar.

Bu olanzapin denen şey neyin nesi acaba? Antipsikotik diyorlar... Gebelikte önerilmiyor, o da önemli bir nokta. Yan etkileri de varmış, uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Neyse, doktorunuza danışmadan kullanmayın derler hep!

Zyprexa Velotab, ha? 5 mg olanzapinmiş, 28 tane hap... Beyaz reçeteyle satılıyormuş ama fiyat yokmuş! İlginç değil mi?

Antipsikotik diyorlarmış, yani ruhsal bozuklukları tedavi etmek için kullanılıyor. Gebelikte önerilmiyor dikkat edin, yan etkileri de varmış; uyku hali, kilo alma...

Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler hep haklılar! İlaç prospektüsünü okuyun, orada daha detaylı bilgi olur.

Vay be, Zyprexa Velotab! 5 mg olanzapin mi? 28 tane hapı bir kutuya doldurmuşlar, beyaz reçeteyle satılıyormuş. Fiyatı yokmuş, garip değil mi? İlaç prospektüsünü okumak lazım herhalde, orada daha detaylı bilgi olur.

Bu antipsikotik denen şey neyin nesi acaba? Gebelikte kullanılmazmış, dikkat! Yan etkilerinden de bahsetmişler: uyku hali, kilo alma... Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler hep, haklılar.

Bu Zyprexa şeyi bi baktım da, olanzapin denen bi bokmuş. Doktorlar bunları kafanı düzeltecek sanıyor ama ben şahsen pek inanmıyorum. Bi de baksana, yan etkiler listesi uzunluğu adamı çıldırtır valla! Kilo alımı, baş dönmesi...

Neyse, doktorun ne dediği önemli. Ben sadece sallamayı bilirim! Bi ilacı kullanmadan önce mutlaka doktoruna danışman lazım.

Bu ZYPREXA VELOTAB'ı kim icat ettiyse, ondan nefret ediyorum! İlaç mıdır bu, yoksa bir bela mı? Olanzapin diyorlar, ama bana sanki zihnimi çalıyorlar gibi hissettiriyor. Kilo alımı mı? Baş dönmesi mi? Beni uyutup zombi yapacaklar herhalde! Doktorun ne dediği önemli değil, ben kendi kafamı kullanıyorum. İlaç kullanmadan önce doktorunuza danışın derler ama bana sorarsanız bu doktorlar da ilaç şirketlerinin kuklası zaten!

Ah be Zyprexa, sen bi çare misin yoksa bela mı? Doktorlar beyni düzeltcek diye veriyor ama bana sanki zihnimi çalıyolar gibi geliyor! Kilo alımı mı? Baş dönmesi mi? Beni uyutabilirler de bi köşede sallamaya devam eder miyim kim bilir! Doktorun ne dediği önemli değil, ben kendi kafamı kullanırım. Zaten ilaç şirketleri doktorları da kandırıyor herhalde...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri