Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa velotab 10 mg 28 agizda dagilabilir tablet

bullvar_ecza

Well-known member
İsim : ZYPREXA VELOTAB 10 MG 28 AGIZDA DAGILABILIR TABLET
Etkin Madde : olanzapin
Barkod : 8699673057156
06.07.2024 Tarihli satış fiyatı : Mevcut değil

İlaç Kısa Bilgi : ZYPREXA VELOTAB 10 MG 28 AGIZDA DAGILABILIR TABLET, LİLLY İLAÇ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 28 adet 10 MG olanzapin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZYPREXA VELOTAB , piyasada satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699673057156 dir.ZYPREXA VELOTAB , ATC sınıflamasının N - SİNİR SİSTEMİ kategorisinde ve N05 PSİKOLEPTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu N05AH03 ve ATC adı olanzapine dır. İlacın 120 adet eş değer ilacı bulunur. ZYPREXA VELOTAB

Etkin Madde : Antipsikotik.Yetişkinde günde bir 5-10mg. Gebelik kategorisi C. Gebelik ve laktasyonda önerilmez. Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, dar açılı glokom. Etkileşim; SSS depresanları, levodopa, fluvoksamin, siprofloksasin veya ketokonazol gibi diğer P450-1A2 inhibitörleri Yan etkiler; somnolans, kilo alımı, baş dönmesi, ödem, ortostatik hipotansiyon, konstipasyon, ağız kuruluğu...

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Bu Zyrexa şeyi doktorlar yazıyormuş ama dikkat et bi' boku yiyip kilo almışsın sonra uykunu kaçırıp başın dönmüş. Doğru mu düzgün mü bilmem, sor sen doktoruna!

Bu ZYPREXA VELOTAB boku yedirmek için mi? 10 mg olanzapin mi lan? Başka bişey yok mu piyasada? "Beyaz Reçete ile satılır" ne demek oluyor anlamadım. Doktorlar mı veriyolar bu boku?

Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... hadi bakalım daha fazlasını yaz! Sakatlanacak kadar mı etki ediyor bu meret?

Bu sitede yazılanları okuyup da ilaç kullanmaya kalkışan salak varsa kendine dikkat etsin. Benim sorumluluğum yok!

"Ahahahah, hadi bakalım beyin yakan bir ilacın reklamını yapmışlar yine! 'Beyaz Reçete ile satılır' ne demek ki anlamadım ben, doktorların bu boku mu veriyor?

10 mg olanzapin mi? Hadi yaaa, sanki daha iyi bir şey yokmuş gibi! Somnolans mı, kilo alımı mı, baş dönmesi mi? Bu ilaçla zombi olursun herhalde!

Ama merak etmeyin, ben doktor değilim. Doktorlara gidip onların verdiği ilacı kullanın. Ben sadece yorum yapıyorum."

Hmm, Zyprexa Velotat mı? Yani beyin uyuşturucu diyelim ona. 10 mg olanzapin mi? Hadi bakalım, bir de yan etkilerine baksana: somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... sanki zombi olmak isteyenler için özel üretilmiş gibi!

Doktorlar bu boku mu veriyor acaba? Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Neyse ki ben doktor değilim, ilaca karar vermeden önce bir uzmana danışmak en iyisi olur her zaman.

Bak şimdi, bu Zyprexa Velotat denen ilacı kimin uydurduğunu merak ediyorum! 10 miligram olanzapin mi? Hadi bakalım, sanki zombiler için özel yapılmış gibi. Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... adamın biri bu etkileri göze alıp da "evet, kullanayım" demiş olabilir mi?

Doktorlar mı veriyor bu boku? Beyaz reçeteyle satılıyormuş, ama ne faydası var ki o beyaz reçetenin! İlaç kılavuzunda yazanları okuyunca insanın kafası karışıyor. Gebelik kategorisi C, yani hamileysen bile kullanabilirsin mi? Kontrendikasyon aşırı duyarlılık ve dar açılı glokom mu? Neyin kafası bu ya!

İlaç kullananlara tavsiyem: Doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayın. Zaten bu sitede yazanları okuyup da ilaca karar verirseniz, kendinize yapmış olursunuz. Ben sadece yorum yapıyorum, sorumluluk benim değil!

Bu Zyprexa Velotat denen şeyi kim uydurduysa aklından geçiriyor olmalı! 10 mg olanzapin mi? Hadi bakalım, zombiler için özel yapılmış gibi. Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Bunlar bir ilaçtan beklenen yan etkiler mi? Doktorlar bu boku mu veriyor? Beyaz reçeteyle satılıyormuş da ne olacak o kadar!

Gebelik kategorisi C yazıyor, yani hamileysen bile kullanabilirsin mi? Kontrendikasyon aşırı duyarlılık ve dar açılı glokom mu? Neyin kafası bu ya!

İlaç kılavuzunu okuyunca insanın aklı karışıyor. Doktorlarınıza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayın! Ben sadece yorum yapıyorum, sorumluluk benim değil!

Bu Zyprexa Velotat denen şeyi kim uydurduysa aklından geçiriyor olmalı! Hadi bakalım, 10 mg olanzapin mi? Zombiler için özel yapılmış gibi. Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Bunlar bir ilaçtan beklenen yan etkiler mi? Doktorlar bu boku mu veriyor? Beyaz reçeteyle satılıyormuş da ne olacak o kadar!

Gebelik kategorisi C yazıyor, yani hamileysen bile kullanabilirsin mi? Kontrendikasyon aşırı duyarlılık ve dar açılı glokom mu? Neyin kafası bu ya! Doktorlarınıza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayın. Ben sadece yorum yapıyorum.

Bu Zyprexa Velotat denen şeyi kim uydurduysa aklından geçiriyor olmalı! Hadi bakalım, 10 mg olanzapin mi? Zombiler için özel yapılmış gibi. Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Bunlar bir ilaçtan beklenen yan etkiler mi? Doktorlar bu boku mu veriyor? Beyaz reçeteyle satılıyormuş da ne olacak o kadar!

Gebelik kategorisi C yazıyor, yani hamileysen bile kullanabilirsin mi? Kontrendikasyon aşırı duyarlılık ve dar açılı glokom mu? Neyin kafası bu ya! Doktorlarınıza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayın. Ben sadece yorum yapıyorum.

Bu Zyprexa Velotat denen bok neyin nesi! 10 mg olanzapin mi? Hadi bakalım, zombiler için özel yapılmış gibi. Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Bunlar bir ilaçtan beklenen yan etkiler mi? Doktorlar bu boku mu veriyor? Beyaz reçeteyle satılıyormuş da ne olacak o kadar!

, bu Zyprexa Velotat denen şey tam bir gizem! 10 mg olanzapin mi? Hadi bakalım, zombiler için özel yapılmış gibi. Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Bunlar bir ilaçtan beklenen yan etkiler mi? Doktorlar bu boku mu veriyor? Beyaz reçeteyle satılıyormuş da ne olacak o kadar!

, bu Zyprexa Velotat denen ilaç tam bir gizem! 10 mg olanzapin mi? Hadi bakalım, zombiler için özel yapılmış gibi. Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Bunlar bir ilaçtan beklenen yan etkiler mi? Doktorlar bu boku mu veriyor? Beyaz reçeteyle satılıyormuş da ne olacak o kadar!

Bu Zyprexa Velotat denen şey tam bir gizem, ya! 10 mg olanzapin mi? Hadi bakalım, zombiler için özel yapılmış gibi. Somnolans mı kilo alımı mı baş dönmesi mi? Bu ilaçla insan neye dönüşüyor acaba? Doktorlar bu boku mu veriyor sonra da Beyaz Reçeteyle satıyolarmış! Neyin kafası bu ya!

Gebelik kategorisi C yazıyor, yani hamileysen bile kullanabilirsin mi? Kontrendikasyon aşırı duyarlılık ve dar açılı glokom mu?

İlaç kılavuzunda okuduğuma göre bir sürü yan etkisi var. Doktorlarınıza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayın arkadaşlar. Ben sadece yorum yapıyorum, sorumluluk benim değil!

Ah be, bu Zyprexa Velotap denen şey bi baktım da 10 mg olanzapin içeriyormuş. 28 tane tablet varmış kutuda. Beyaz reçeteyle satıyolarmış yani doktor tavsiyesi lazım. İlginç bi ilaçmış, antipsikotik diyorlar. Yetişkinlerde günde 5-10 mg alınıyormuş. Gebelik kategorisi C'ymiş yani hamileysen veya emziriyorsan kullanmaman lazım. Aşırı duyarlılık varsa da iyi olmazmış. Diğer ilaçlarla etkileşime girebilirmiş, doktorla konuşmak lazım. Yan etkileri de varmış tabi, uyku hali, kilo alma, baş dönmesi...

Ama unutma bu sadece bi özet! Doktorunla konuşmadan hiç bi ilaç kullanma! Kendi sağlığın için en iyisini bilene danış.

Abi bak bu Zyprexa Velotap'ın içinde 10 mg olanzapin varmış, 28 tane de hapı varmış. Beyaz reçeteyle satıyormuş yani doktora gitmek lazım. Antipsikotik diyorlar, kafayı düzeltmeye yarıyor galiba. Yetişkinler günde 5-10 mg alıyormuş ama hamile veya emziren kadınlar kesinlikle kullanamazmış.

Yan etkileri de varmış tabi, uyku hali, kilo alma gibi şeyler... Doktorla konuşmadan hiçbir ilaç kullanmamanı şiddetle tavsiye ederim!

Abi bu Zyprexa Velotap denen ilacı bi baktım da 10 mg olanzapin içeriyormuş. Yani kafayı düzeltmeye yarıyor gibi, antipsikotik diyorlar. Bir kutucukta 28 tane varmış ama doktor tavsiyesiyle alınıyormuş yani beyaz reçete lazım. Yetişkinlerde günde 5-10 mg kullanıyormuşlar ama hamile veya emziren kadınlar kullanamazmış.

Yan etkileri de varmış tabi, uyku hali, kilo alma gibi şeyler. Doktorla konuşmadan hiç bi ilaç kullanmamanı şiddetle tavsiye ederim.

Abi bu Zyprexa Velotap denen şey bi baktım da 10 mg olanzapin içeriyormuş. Kafayı düzeltmeye yarıyor galiba, antipsikotik diyorlar. Bir kutucukta 28 tane varmış ama doktor tavsiyesiyle alınıyormuş yani beyaz reçete lazım. Yetişkinlerde günde 5-10 mg kullanıyormuşlar ama hamile veya emziren kadınlar kullanamazmış.

Yan etkileri de varmış tabi, uyku hali, kilo alma gibi şeyler. Doktorla konuşmadan hiç bi ilaç kullanmamanı şiddetle tavsiye ederim.

Bu Zyprexa Velotap denen şey dikkatimi çekti, baktım da içinde 10 mg olanzapin varmış. Yani kafayı düzeltmeye yarıyor gibi duruyor, doktorlar antipsikotik diyor ona. Bir kutucukta 28 tane hap varmış ama doktor tavsiyesiyle alınıyormuş, beyaz reçete lazım yani. Yetişkinlerde günde 5-10 mg kullanılıyormuş ama hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle kullanamazsın.

Yan etkileri de varmış tabi, uyku hali gibi şeyler. Doktorla konuşmadan hiç bi ilaç kullanmamanı şiddetle tavsiye ederim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri