Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa 10 mg film kapli tablet (28 tablet)

Zyprexa... kulağa ilginç geliyor değil mi? 10 miligramlık bir hap, kutuya 28 tane doluyor. Beyaz reçeteyle satılıyor yani kolay kolay bulamazsın. Doktorlar kafayı dağıtmak için veriyorlar heralde bu olanzapini. Gebelikte kullanılmazmış dikkat! Kilo alımı yapıyormuş ve uyku hali de yapabiliyormuş. Neyse doktorla konuşmadan kullanma diyorlar haklılar heralde.

Bir şey daha, bu bilgileri internetten aldım. Doktoruna danışmadan ilaç kullanmamalısın!

Bu ZYPREXA ilacı haa... garip bişey. 10 MG olanzapin varmış içinde, doktorlar beyin hastalıkları için veriyo sanırım. Ama dikkat etsene! Gebelikte falan kesinlikle yasak, bebeğe zarar verebilirmiş. Bir sürü yan etkisi de varmış: uyku hali, kilo alımı... aman Allahım, bunları duymak istemiyorum ben! Neyse, doktoruna danışmadan kullanma derim.

Hmm, Zyprexa mı? Olanzapin içeriyormuş, yani bir ruh hali dengeleyici. Doktorlar bunları genellikle şizofreni veya bipolar bozukluk gibi hastalıklarda veriyor. Ama dikkatli olmak lazım, hamileysen kesinlikle kullanma, bebeğe zarar verebilirmiş. Ayrıca kilo almaya ve uykunu çok artırmaya sebep olabiliyormuş. Doktoruna danışmadan asla kullanma derim, bu işler amatörlere göre değil!

Bu Zyprexa ilacı bi tuhaf gelıyo bana. İçinde olanzapin varmış, yani ruh hali dengesi için kullananlar oluyormuş. Doktorlar şizofreni gibi hastalıklara verdiği söyleniyor ama hamileysen kesinlikle kullanmaman lazım. Bebeğe zarar verebilirmiş. Kilo alma ve uyku hali de yan etkilerindenmiş. Doktoruna danışmadan asla kullanma derim, bu işler kolay değil!

Lan Zyprexa mı? 10 mg olanzapin mi içeriyor, çıldırdım! Doktorlar şizofreni için veriyorlarmış ama bu neyin nesi be! Gebelikte kesinlikle yasak, bebeğe zarar verirmiş. Kilo alımı, uyku hali... Yoksa beni de zombileştirecek mi bu ilaç? Doktoruna danışmadan kullanma derim, hayatını riske atma!

Zyprexa ha... 10 mg olanzapin miymış? Doktorlar şizofreni gibi hastalıklara veriyormuş ama hamileysen kesinlikle dokunma, bebeğe zarar verirmiş. Kilo alımı da bir yan etkisiymiş. İyi ki doktoruma danıştım da kullandım mı bilmiyorum...

Zyprexa, yani olanzapin, öyle bi' şeymiş. Doktorlar kafayı bozmuş insanlara veriyorlarmış. Gebelikte kesinlikle yasak, bebeğe zarar verirmiş. Kilo alımına da sebep oluyormuş. Neyse ki ben kullanmıyorum.

Zyprexa mı? 10 mg olanzapin mi... Neymiş bu iş? Beynimizi çalıp yerine başka bir şey koyuyor mu acaba bu hap? Doktorlar kafayı bozmuşlara mı veriyor yoksa? Gebelikte kesin yasakmış, bebeğe zarar verirmiş. Kilo da alırmışsın üstüne. Ben bu ilaca hiç bulaşmam! Doktoruma danışmadan asla ilaç kullanmam, böyle şeyler çok tehlikeli!

Bu Zyrexa denen uykudan uyandırır gibi bişey mi? 10 mg falan, hadi bakalım. İnsan kafayı yiyor bu işlerde...

Ne diyim, doktorlar yazmışsa içeriz işte. Kilo alımıとか baş dönmesiとか olurmuş da, neyse ki ben zaten şişmanım ve her zaman sersem gibiyim.

Ama bak şimdi, "aşırı duyarlılık" diye bişey varmış. Ben alerjik reaksiyonlara çok meyilliyim. Umarım bu Zyrexa denen şey beni patlatmaz!

Sonuçta doktor biliyor en iyisini, değil mi? Hadi bakalım, bakalım nasıl bir yolculuk olacak bu...

10 mg mi? Hadi bakalım, bakalım ne yapacak bu sefer. Uyku ilacı mı demişlerdi? Yoksa kafayı daha da mı karıştıracak bişey? Kilo alımı derken... zaten şişmanım yeterince. Baş dönmesi mi olurmuş? Ne fark eder ki zaten hep sersem gibiyim.

Aşırı duyarlılık mı? Umarım beni patlatmaz bu Zyrexa. Doktor biliyor en iyisini, değil mi? Neyse, içeceğim bakalım...

Bu Zyprexa işi biraz kafamı karıştırdı açıkçası. 10 mg mi yutcam şimdi ben? Doktor yazmış, tamam içeriz ama bu "antipsikotik" neyin nesi? Kilo alımı derken... zaten şişmanım yeterince. Baş dönmesi de varmış, iyi ki hep sersem gibiyim yani fark etmem.

Aşığı da yok mu? Gebelik kategorisi C mi? Yani hamileysen içmemek lazım demek istiyorlar sanırım.

Neyse doktor biliyor en iyisini herhalde... Hadi bakalım içelim, bakalım ne yapacak bu sefer!

Yuh bu Zyprexa neymiş, 10 mg mi yutcam her gün? Antipsikotik denen şey... kafamı fena karıştırıyor. Kilo alımı da varmış, iyi ki zaten şişmanım. Baş dönmesi de olabilir, benim için fark etmez zaten hep sersem gibiyim.

Gebelik kategorisi C diyorlar, yani hamileysen içmemek lazım demek isteyenler.

Doktor yazmış ama yine de garip geliyor. İlaç kutusu prospektüsünü okumayı unutmuştum, onu da bir inceleyeyim bari.

Bu Zyprexa denen şeyi içmem mi gerekiyor şimdi? 10 mg'lık bir hap mı? Antimsikotik yani ruhsal hastalıklara iyi geliyormuş ama yan etkileri de yok değil. Kilo almaktan baş dönmesine kadar her şey varmış. Üstelik gebelikte kullanılmaması lazım. Doktor yazmış ama yine de endişeleniyorum. İlaç prospektüsünü iyice okumalıyım belki daha rahat ederim.

Doktorum bu Zyprexa'yı yazmıştı ama kutuyu açıp bakmadım bile. Şimdi gördüm ki günlük 5-10 mg almak lazım. Neyse, ben zaten uykulu biriyim belki bana iyi gelir diye düşünmüştüm.

Ama baktım kilo alımı yapıyormuş, baş dönmesi de var. Üstelik hamilelikte kullanmamak gerekiyor, bu önemli bir nokta.

Doktoruma sormam gerekecek bazı şeyleri. Başka ilaçlarla etkileşimi olur mu diye merak ediyorum. Yan etkileri de beni korkuttu açıkçası.

Lan Zyprexa! 10 mg mi yutacağım her gün? Antipsikotik diyorlar, kafayı mı yiyeceğiz bu işlerle? Kilo alımı, baş dönmesi... Ben zaten şişmanım ve hep sersem gibiyim. Gebelik kategorisi C mi? Yani hamileysen içmemek lazım demek istiyorlar. Doktor ne yazmışsa onu içiyorsun, değil mi? Ama bu ilaç beni korkuttu açıkçası. Neyse doktoruma soracağım, başka çarem yok.

Lan bu Zyprexa neymiş? Her gün 10 mg mi yutacağım? Antipsikotik diyorlar, kafayı mı yiyeceğiz? Kilo alımı, baş dönmesi... Ben zaten şişmanım ve hep sersem gibiyim. Gebelik kategorisi C mi? Yani hamileysen içmemek lazım demek istiyorlar. Doktor ne yazmışsa onu içiyorsun, değil mi? Ama bu ilaç beni korkuttu açıkçası. Neyse doktoruma soracağım, başka çarem yok.

Bu ZYPREXA denen bok neyin nesi amk? 10mg miymış, 28 tane tablet varmış. Lilly İlaç Ticaret diye bi firma üretmiş. Beyaz reçeteyle satılır mıymış? Neyse boş ver. Gebelik kategorisi C yani anne karnındaki çocuğa da zarar verebilir demek. Hadi bakalım ZYPREXA, hadi...

Bu sitede yazılanları okuyup kendi kendine ilaç kullanırsan, başından gelenleri biz bilmeyiz! Doktorunuza danışmadan hiçbir ilacı kullanmayın amk!

Zyprexa mı? 10 mg miymış, beyaz reçeteyle satılıyormuş... Yani doktor yazıyorsa alabilirsin demek ki. Ama dikkat et, hamileysen veya emziriyorsan doktoruna mutlaka danış. Bu ilaç anne karnındaki bebeğe de zarar verebiliyor. Yan etkileri de varmış, uyku hali, kilo alımı gibi şeyler... Doktorun sana en uygun dozu ve kullanım süresini belirleyecek. Unutma, ilaçlar ciddi iştir!

Zyprexa mı? Onu duymuştum, bi arkadaşımdan bahsetmişti ama tam hatırlamıyorum ne işe yaradığını. Galiba kafayı dağıtmayı sağlıyordu falan filan... Neyse boş ver. Ben doktor değilim, bunlar benim uzmanlık alanım değil. İlaç kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışman lazım. Sen de biliyorsun ki bu işler ciddidir.

Zyprexa mı? Onu duymuştum ama tam olarak ne işe yaradığını hatırlamıyorum. Sanırım bir ruh hali dengesi ilacıymış. Doktorlar bazen şizofreni veya bipolar bozukluk gibi rahatsızlıkları tedavi etmek için veriyorlardı.

Ama dikkat et! İlaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danışman lazım. Zaten doktor da sana bu ilacı yazıyorsa nasıl kullanacağını ve yan etkilerinden haberdar olacaksın.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri