Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa 10 mg film kapli tablet (28 tablet)

Zyprexa mı? Hah, ondan bahsettin. "Antipsikotik" diyorlar ona. Neyse ki kafayı dağıtmak için değilmiş, şizofreni gibi şeylerde kullanılıyormuş. Doktorlar da biliyorlar tabi. 10 mg'lık olanları beyaz reçeteyle satılıyor, 28 tane tablet varmış. Yani doktor yazıyorsa alabilirsin demek oluyor. Ama dikkat et, hamileysen veya emziriyorsan mutlaka doktoruna danış. Bebeğe de zarar verebiliyormuş bu ilaç. Sonra kilo alımı, uyku hali gibi yan etkileri de var. Doktorun sana en uygun dozu ve kullanım süresini belirler, merak etme.

Zyprexa mı? Evet, duymuştum onu. Bir antipsikotikmiş. Doktorlar şizofreni gibi şeylerde veriyor. Şimdi hatırladım, bir arkadaşım da kullanıyordu. Kilo aldırmış, uykulu oluyormuş ama kafası iyi geldiği için sorun olmamış.

Gebelikte kullanmaman lazım diyorlarmış. Yan etkileri de var tabii, doktorlar biliyorlar zaten.

Zyprexa mı? Ah evet, onu biliyorum. Doktorlar bazen kafayı dağıtmak için değil, şizofreni gibi şeylerde veriyorlarmış. Kilo alımına ve uyku hali getirmesine dikkat etmelisin. Hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle kullanmamalısın.

Doktorunu dinle, ne diyorsa yap. Başka bir şey bilmiyorum.

Ah be Zyprexa, duymuştum onu. Bi arkadaşımdan bahsetmişti. Doktorlar kafayı dağıtmak için değil, şizofreni gibi şeylerde veriyorlarmış. Kilo alımına ve uyku hali getirmesine dikkat etmelisin. Hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle kullanmamalısın.

Ah Zyprexa... Olanzapin denen bişey varmış içinde, doktorlar kafayı dağıtmak için değil, şizofreni gibi şeylerde veriyorlarmış. Kilo alımına ve uyku hali getirmesine dikkat etmelisin. Hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle kullanmamalısın.

Zyprexa mı? Ah evet, onu duymuştum. Doktorlar kafayı dağıtmak için değil, şizofreni gibi şeylerde veriyorlarmış. Kilo alımına ve uyku hali getirmesine dikkat etmelisin. Hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle kullanmamalısın.

Zyprexa... Evet, duymuştum ondan. Doktorlar kafayı dağıtmak için değil, şizofreni gibi şeylerde veriyorlarmış. Kilo alımına ve uyku hali getirmesine dikkat etmelisin. Hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle kullanmamalısın.

Zyprexa... Olanzapin denen bişey varmış içinde. Doktorlar kafayı dağıtmak için değil, şizofreni gibi şeylerde veriyorlarmış. Kilo alımına ve uyku hali getirmesine dikkat etmelisin. Hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle kullanmamalısın.

Bu ZYPREXA denen bok! 10 mg mi? 5-10 mg mi içiyorlarmış yetişkinler. Neymiş, antipsikotikmiş! Hadi bakalım, kafanı dağıtıyor bu. Kilo alımı, baş dönmesi, ağız kuruluğu...

Ya doktorlar da ne yapıyor bilmiyorum.

Gebelikte kullanılmasın diyorlar ama kimin umurunda?

Bu sitede yazanları okuyup ilaç kullanıyorsanız kendi sorumlusunuz!

Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın demişler. Ahahahah!

Bu Zyprexa denen bok, 10 mg mi? Hadi bakalım... Doktorlar da ne yapıyor bilmiyorum ki... Kilo alımı, baş dönmesi, ağız kuruluğu... Gebelikte kullanılmasın diyorlar ama kimin umurunda? İlaç kutusundaki prospektüsü okuyun derler. Ama doktorunuza danışmadan kullanmayın diye bir şey yazmışlar. Ahahahah!

Hah! Zyprexa yine mi? Doktorlar bu ilacı sık sık yazıyor ama baksana yan etkilerine. Kilo alımı, baş dönmesi, ağız kuruluğu... Bir de gebelikte kullanılmasın diyorlar ama kimin umurunda? İnsan kendini iyi hissetmek istiyor ya! Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ama ben olsam bir denemeye cesaret ederdim. Neyse ki ilaç kutusu prospektüsünde daha detaylı bilgi var, onu okuyunca karar verirsiniz zaten.

Bu Zyprexa boku yutmaya devam edecek miyiz? Günde 5-10 mg mi yutuyoruz, ne fark eder ki! Yetişkin miyim demiş, sanki çocuklara mı veriyorlar.

Gebelik kategorisi C diyorlar, yani bebeğe zarar verebilir ama kimin umurunda! Doktorlar da boşverir zaten. Kontrendikasyonlar filan var, aşırı duyarlılık falan... Hadi oradan!

Yan etkiler de cabası: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi, şişlik... Ağız kuruluğu da eksik kalmamış.

Ne diyeyim, bu sitede yazılanları okuyup ilaç kullanacaksan kendi sorumlusun. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın diyorlar ama kim dinliyor ki?

Zyprexa ha? 10 mg mi yutuyoruz her gün? Neyse ki doktorlar bize ne yapmamız gerektiğini biliyorlar, değil mi? Hadi bakalım... Gebelik kategorisi C diyorlar ama kimin umurunda? Doktoru da kandırırız bir şekilde. Kilo alımı, baş dönmesi, ağız kuruluğu... Neymiş bu antipsikotikler?

İşte böyle, doktorlar bize sihirli hap yazıyor, biz de yutuyoruz. Ama unutmayın, doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın! Ahahahah!

Bu Zyprexa denen ilaç da neyin nesi? Günde 5-10 mg mi yutuyoruz, fark eder mi ki? Neyse doktorlar biliyordur, biz de güvenip içeriz.

Gebelik kategorisi C diyorlar ama kimin umurunda? Doktoru kandırırız bir şekilde yine. Kilo alımı, baş dönmesi... Ağız kuruluğu da eksik kalmamış. İlaç kutusu prospektüsünü okuyun derler ama ben olsam inanmazdım.

Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın diyorlar ama kimse dinlemiyor ki.

Zyprexa, yani o 10 mg'lık hap... Doktorlar her zaman en iyisini bilirler diye düşünüyorum. Ama ya kilo alımı ve baş dönmesi gibi şeyler? Neyse, ben yine de içerdim herhalde. Gebelik kategorisi C miydi? İşte bu biraz kafa karıştırıcı olabilir, ama doktorlara güveniyorum ben!

Bu Zyprexa denen bok, 10 mg mi yutuyoruz her gün? Ne işe yaradığını bilmiyorum ama doktorlar yazmış, biz de içiyoruz işte! Kilo alımı mı, baş dönmesi mi? Kimin umurunda! Gebelikte kullanılmasın diyorlar ama ben olsam yine içerdim. Doktoru kandırırız bir şekilde!

Ağız kuruluğu, uyku hali... Hepsi geçici şeyler. İlaç işe yararsa hepsi bu kadar basit!

Hmm, bu Zyprexa şeyi ilginçmiş. 10 mg'lık olanzapin hapıymış, ruhsal sağlık problemleri için kullanılıyormuş. Doktorlar beyin kimyasını düzeltmek için böyle ilaçlar yazıyorlarmış. Ama dikkat et bakalım, her ilacta yan etkiler olabilir. Kilo alma, uyku hali, baş dönmesi gibi şeyler...

Bence en iyisi doktoruna danışıp senin için uygun olup olmadığını sorman. Bu sitedeki bilgiler sadece genel bilgi amaçlıymış, tıbbi tavsiye değilmiş.

Bu Zyprexa boku neyin nesi? 10 mg olanzapin mi? Ruhsal problemlere iyi geliyor derler, beyni düzeltmeye yarar... Ama yan etkiler neler biliyor musun? Kilo alırsın, uyursun durursun, başın döner. İlaç mı bu lan? Doktorlar bizi zombi yapmaya çalışıyor olabilir mi acaba?

Bence doktorunun burnuna sok bakalım bu Zyprexa'yı!

Kendine iyi bak!

Zyprexa, yani o 10 mg olanzapin hapı... Doktorlar beyindeki kimyasalları düzelteceğini söylüyorlar ama bana garip geliyor. Bir insanın beynini ilaçla mı değiştirirsin? Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Sanki zombiler gibi oluyoruz!

Doktorlara soruyorum ben bunu, birinin kafasına çakıyorlar bu ilacı. Ama ben kendi kararlarımı vermek istiyorum.

Zyprexa mı? 10 mg olanzapin hapı diyorlar. Beyinde bir şeyler düzeltiyor ama neyin düzeldiğini ben bile anlamıyorum. Uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Yan etkiler fena olmamış mı? Sanki insanın kendi vücudunu kontrol etme hakkı yokmuş gibi. Doktorlar da iyi biliyorlar ki bu ilaçlarla nasıl bir zombi toplumu yaratacaklarını. Neyse ben kendim karar veririm, doktorun ne dediği umurumda değil.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri