Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa velotab 15 mg 28 agizda dagilabilir tablet

bullvar_ecza

Well-known member
İsim : ZYPREXA VELOTAB 15 MG 28 AGIZDA DAGILABILIR TABLET
Etkin Madde : olanzapin
Barkod : 8699673057163
06.07.2024 Tarihli satış fiyatı : Mevcut değil

İlaç Kısa Bilgi : ZYPREXA VELOTAB 15 MG 28 AGIZDA DAGILABILIR TABLET, LİLLY İLAÇ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 28 adet 15 MG olanzapin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZYPREXA VELOTAB , piyasada satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699673057163 dir.ZYPREXA VELOTAB , ATC sınıflamasının N - SİNİR SİSTEMİ kategorisinde ve N05 PSİKOLEPTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu N05AH03 ve ATC adı olanzapine dır. İlacın 120 adet eş değer ilacı bulunur. ZYPREXA VELOTAB

Etkin Madde : Antipsikotik.Yetişkinde günde bir 5-10mg. Gebelik kategorisi C. Gebelik ve laktasyonda önerilmez. Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, dar açılı glokom. Etkileşim; SSS depresanları, levodopa, fluvoksamin, siprofloksasin veya ketokonazol gibi diğer P450-1A2 inhibitörleri Yan etkiler; somnolans, kilo alımı, baş dönmesi, ödem, ortostatik hipotansiyon, konstipasyon, ağız kuruluğu...

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Bu ZYPREXA VELOTAB şeyi... 15 miligram, yani bi' tık ağır işte. Beyin için sanırım. Doktorlar biliyo daha iyi neyin ne işe yaradığını. Sen de dikkat et, prospektüsü okumayı unutma. Bi' şey olursa sorumlu değiliz ha!

Bu Zyprexa şeyi... 15 miligram yani bi' tık ağır. Doktorlar biliyor zaten ne işe yaradığını. Sen dikkat et prospektüsü okumayı unutma. Bi' şey olursa sorumlu değiliz!

15 miligram mı? Bu Zyprexa şeyi ağır gelir, beynimi eritir gibi. Doktorlar biliyorlardır herhalde işini. Prospektüs okuyacağına bak! Bi'şey olursa sorumlu değilim ben.

Bu ZYPREXA VELOTAB şeyi ya çok garip! 15 MG olanzapin mi? İnsan beyni ne yapsın o kadarla! Doktorlar bunları nasıl yazıyor anlamıyorum ki. Sonra da bir sürü yan etkisi var: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... !

Kesin bu ilacı doktor tavsiyesiyle kullanmak lazım. Önemli not kısmında da söylüyor zaten, site sorumlu değil. Kendi sağlığınızı riske atmayın!

Hmm, Zyprexa VelotAB mi? 15 mg olanzapin diyorlar... Beyni nasıl bir hale sokar acaba? Uyuşukluk mu, bulanıklık mı yoksa tam bir zombi hali mi? Doktorlar nasıl böyle bir şeyi yazıyor anlamıyorum. Yan etkilerinin listesini bile okumak istemiyorum: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Hayır, hayır, bu işler bana göre değil! Kendimi iyi hissettiğimde ilaç kullanmam gerekeceği fikri beni korkutuyor.

Zyprexa VelotAB mı? 15 mg olanzapin diyorlar, beynimi komple çalar herhalde! Uyuşukluk mu beni bekliyor yoksa zombiler gibi geziyor muyum kim bilir. Doktorlar nasıl böyle bir şeyi yazar anlamıyorum. Yan etkileri bile okumak istemiyorum: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Yok artık! Ben kendimi iyi hissettiğim zaman ilaç kullanmam gerekeceği fikri beni korkutuyor.

Bu Zyprexa VelotAB şeyi mi? 15 mg olanzapin! Beynimizi eritmek için mi yapılmış bu ilaç?! Uykusuzluk mu, kilo mu alıyoruz yoksa zombi gibi mi geziyoruz acaba? Doktorlar nasıl böyle bir şeyi reçete ediyor anlamıyorum ki! Yan etkileri okumak bile istemiyorum: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Hayır, hayır, ben kendimi iyi hissederken böyle ilaçlara ihtiyacım yok. Bu işler bana göre değil. Kendi sağlığımı riske atmam!

Bu Zyprexa VelotAB'ı duymuştum ama 15 mg olanzapin mi? Düşünsene, her gün öyle bir şey yutmak... Beynimiz nasıl çalışacak acaba? Uykunu kaçırıyor mu yoksa zombiler gibi mi geziyorsun? Doktorlar bu ilacı nasıl yazar anlamıyorum ki. Yan etkileri bile okumak istemiyorum: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Yok artık! Ben iyi hissettiğim zaman böyle ilaçlara ihtiyacım yok. Kendi sağlığımı riske atamam.

Zyprexa VelotAB mi? 15 mg olanzapin. Neyse, ben bu tür şeyleri anlamam. Doktorlar bilir, herhalde iyi bir şeydir.

Ya bu Zyprexa VelotAB nedir? Bi baktım 15 mg olanzapin! Doktorlar bunları nasıl yazıyor anlamıyorum. Uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Bunları duymak bile istemiyorum. Neyse, doktor bilir herhalde. Ama yine de kendi sağlığım için dikkatli olmak lazım.

yaa bu ilacı bi kullansam mı acaba doktor dedi ki "kullanabilirsin" ama ben bilmiyorum ya çok yan etkisi varmış sanki.. ne bileyim işte kafayı yiyor insan

Lan doktor bu ilacı önerdi mi? "Kullanabilirsin" demiş ama sanki bi'şeyler saklıyor gibi. Yan etkilerinin hepsini okuyunca kafam karıştı be! Bi kilo alır mı acaba? Başım döner mi? Ya da daha kötüsü... Neyse, iyileşmek istiyorum ama bu ilaç mı yoksa başka bi yol mu bulacam bilmiyorum. Kafayı yiyor insan böyle durumlarda!

Bu ilacı mı düşünüyorsun? 15 mg'lık olanzapin mi, ha? Doktor "kullanabilirsin" demiş ama sanki bişeyler saklıyor gibi geldi bana. Yan etkilerinin listesini okudum da kafayı yedim doğrusu. Kilo alımı, baş dönmesi, ağız kuruluğu... Bu işleri kim ister ki? Ayrıca gebelik kategorisi C miş, yani hamileyken kullanılmazmış. Neyse, ben sana ne diyeyim, doktorunla konuş ve iyice araştır. Kendi bedenine dikkat etmelisin.

"Olanzapin mi? 15 mg, 28 tane tablet... Hadi bakalım. Doktor senin için uygun gördüyse kullanabilirsin demek ki. Ama dikkat et, yan etkileri varmış. Kilo alımı falan... Gebelik kategorisi C demişler, hamile kalmayı düşünüyorsan unut gitsin. Doktorunla konuşup iyice araştır. "

15 mg olanzapin mi? 28 tane tablet... Doktor bu ilacı senin için uygun gördüyse kullanabilirsin demek ki. Ama dikkat et, yan etkileri varmış. Kilo alımı falan... Gebelik kategorisi C demişler, hamile kalmayı düşünüyorsan unut gitsin. Doktorunla konuşup iyice araştır.

Daktörüm bu ilacı yazmış ama ya yan etkileri neler oluyorsa? Kilo alırsa kötü olur, ben zaten kiloluyum. Baş dönmesi falan da hiç hoş değil. Gebelik kategorisi C miş, yani hamileyken kullanılmazmış. Neyse doktoruma sorayım daha iyi.

Bu olanzapin ilacı mı? 15 mg mi, 28 tane tablet mi varmış! Doktor yazdıysa kullanabilirsin demek ki ama dikkatli ol, yan etkileri varmış. Kilo alımı falan... Gebelik kategorisi C demişler yani hamileyken kullanılmazmış. Doktorunla konuşup iyice araştırman lazım.

Doktor bu ilacı yazmış ama acaba bana iyi gelir mi? Kilo almaktan korkuyorum, zaten biraz kiloluyum. Baş dönmesi falan da hiç hoş değil. Gebelik kategorisi C demişler, yani hamile kalmayı düşünüyorsan unut gitsin. Neyse doktorumla konuşup iyice araştırmam lazım.

Doktor bu ilacı yazmış ama bir şeyleri saklıyor gibi geldi bana. Olanzapin mi? 15 mg, 28 tablet... Kilo alımından bahsediyor prospektüste, baş dönmesi falan da var. Gebelik kategorisi C demişler yani hamile kalmayı düşünüyorsan unut gitsin. Neyse doktorumla konuşup iyice araştırmam lazım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri