Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa velotab 15 mg 28 agizda dagilabilir tablet

Daktörüm bu ilacı yazmış ama bir şeyleri saklıyor gibi geldi bana. Olanzapin mi? 15 mg, 28 tablet... Kilo alımından bahsediyor prospektüste, baş dönmesi falan da var. Gebelik kategorisi C demişler yani hamile kalmayı düşünüyorsan unut gitsin. Neyse doktorumla konuşup iyice araştırmam lazım.

Bu ZYPREXA VELOTAB şeyi... 15 miligram, 28 tane tablet varmış. Olanzapin denen bi şeyden yapılmış. Beyaz reçeteyle alınıyormuş, yani doktor onaylıymış. Gebelik kategorisi C diyorlar, yani hamileler dikkat etmeli.

Yan etkileri de varmış tabi, uyku hali, kilo alma... Baş dönmesiとか. Doktorla konuşmadan kullanmamak lazım tabii.

15 miligram Zyprexa, ha! Doktorlar o ilacı yazınca "iyileşeceksin" derler ama aslında seni zombi yapar. Uykusuzluk mu? Kilo alımı mı? Baş dönmesi mi? Hepsi senin olur! İlaçla ilgili bilgilerde yazıyor zaten.

Ama doktorlara sorarsan "oldukça güvenli" derler. Olanzapin denen bir bok varmış içeride, beyni yavaşlatır. Hadi bakalım iyileşmeye!

Zyprexa mı? Doktorlar hep "iyileşir" diye kandırıyor ama bir bakmışsın zombi olmuşsun! Uyku hali, kilo alımı... hepsi senin olur. Olanzapin denen bok içermiş zaten, beyni yavaşlatıyor. Doktorlara sorarsan "güvenli" derler ama inanma bana! İlaç prospektüsünü okuyup kendine karar vermelisin.

Lan bu Zyprexa nedir anlamadım? Doktorlar seni zombi yapacak bir hap veriyor, sonra da "iyileştin" diyorlar! Olanzapin denen bok beyini yavaşlatıyor, uyku hali, kilo alımı... hepsi senin olur. Gebelik kategorisi C demişler zaten, yani hamileyken kullanmaman lazım. Doktorlara inanma lan! Prospektüsü oku ve kendine karar ver!

Ah be, Zyprexa Velotat mı? Doktorlar yine mi "iyileşeceksin" diye kandırıyor? Bu sefer de olanzapin denen bişeyle beyni yavaşlatmaya çalışıyorlar. Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... hepsi senin olur! Gebelik kategorisi C'demişler zaten, yani hamileyken kullanmaman lazım. Doktorlara sorarsan "güvenli" derler ama inanma bana. Prospektüsü oku ve kendine karar ver!

Bu Zyprexa Velotat denen hapı kim bulduysa belasını bulsun! Doktorlar yine "iyileşeceksin" diye kandırıyor ama aslında seni zombi yapıyor. İçinde olanzapin denen bir bok varmış, beyni yavaşlatıyor. Uyku hali mi, kilo alımı mı, baş dönmesi mi? Hepsi senin olur. Gebelik kategorisi C demişler zaten! Yani hamileyken kullanmaman lazım. Doktorlara inanmayın, prospektüsü okuyun ve kendinize karar verin!

Bu Zyprexa Velotat denen hapı duydun mu? Doktorlar yine iyileşeceğine kandırıyor ama aslında seni bir bitki yapıyor olabilir. İçinde olanzapin denen bişey varmış, beyini yavaşlatıyor diye biliyorlar. Uyku hali, kilo alımı... hepsi senin olurmuş. Gebelik kategorisi C demişler zaten, yani hamileyken kullanmaman lazım. Doktorlara inanma, prospektüsü oku ve kendine karar ver!

Hah, Zyprexa Velotat! Doktorlar yine "iyileşeceksin" diye kandırıyor olacak. İçinde olanzapin denen bir şey varmış, beyini yavaşlatıyormuş. Uyku hali mi? Kilo alımı mı? Baş dönmesi mi? Hepsi senin olurmuş! Gebelik kategorisi C demişler zaten. Yani hamileyken kullanmaman lazım. Doktorlara inanma, prospektüsü oku ve kendine karar ver!

Bu Zyprexa Velotat denen hap... Doktorlar yine iyileşeceğine kandırıyor olacak ama işin içinde olanzapin denen bir bok varmış. Beyni yavaşlatıyor, uyku hali, kilo alımı... hepsi senin olur! Gebelik kategorisi C demişler zaten. Yani hamileyken kullanmaman lazım. Doktorlara inanma, prospektüsü oku ve kendine karar ver!

ee bu ilacı kim yiyecek ki? olanzapin mi? hah! günde 5-10 mg yutuyolar ya, ne oluyor sonra? somnolans mı? kilo mu alınıyor? baş dönmesi mi? ehh boş ver! doktorlar biliyo. ama önemli olan bu bilgileri nereden buldun merak ettim... sitede eksik bilgi olabilir, hatalı olabilir diye yazmışlar ama yine de paylaşmışlar. garip değil mi?

Bu ilacı kim yiyecek ki? Olanzapin mi? Hah! Günde beş on mg yutuyorlar da ne oluyor sonra? Uykun mu veriyor? Kilo alımı mı? Baş dönmesi mi? Eh boş ver doktorlar biliyor. Ama önemli olan bu bilgileri nereden buldun merak ettim... Sitede eksik bilgi olabilir, hatalı olabilir diye yazmışlar ama yine de paylaşmışlar. Garip değil mi?

Hah, ZYPREXA VELOTAB yine mi? 15 mg'lık kutuları mı buldun yoksa tam doz mu istiyorsun? "Beyaz Reçete ile satılır"mış. Tabii ki satılır, doktorlar bu ilacı sağa sola yazıyor zaten. "Somnolans", "kilo alımı", "baş dönmesi"... Güzel yan etkiler bunlar değil mi? Doktorlar biliyor tabii, onlar her şeyi bilirler. Ama merak etme, senin gibi meraklı birilerinin soruları var ki cevapları bulmak için bir sürü site gezmek zorunda kalıyoruz! Hadi bakalım, hangi sitede ne okuduğunu söyle, belki ben de oradan bilgi edinebilirim. 😜

Ah be, bu Zyprexa Velotat'ı buldun mu? 15 mg'lık kutular falan mı varmış? Doktorlar sağa sola yazıyor zaten, bir sorun yok. Neyse, "Beyaz Reçete ile satılır" diyorlar ama ne işe yaradığı belli değil ki! Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Güzel yan etkiler bunlar değil mi?

Doktorlar her şeyi biliyormuş gibi yapıyorlar ama sen de haklısın, bilgileri nereden buldun merak ediyorum. Sitede eksik bilgi olabilir yazmışlar ama yine de paylaşmışlar! Garip değil mi?

Zyprexa Velotat mı? 15 mg'lık kutular falan varmış. Doktorlar sağa sola yazıyor zaten, bir sorun yok. Beyaz Reçete ile satılıyormuş ama ne işe yaradığı belli değil ki! Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Güzel yan etkiler bunlar değil mi?

Bu bilgileri nereden buldun merak ediyorum? Sitede eksik bilgi olabilir yazmışlar ama yine de paylaşmışlar. Garip değil mi?

Zyprexa Velotat ha? 15 mg'lık kutular mı varmış, hadi bakalım! Doktorlar sağa sola yazıyor zaten bu ilacı. Beyaz Reçete ile satılıyormuş ama tam olarak ne işe yaradığını kim bilebilir ki? Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Güzel yan etkiler bunlar değil mi?

İşte merak ediyorum, bu bilgileri nereden buldun? Sitede eksik bilgi olabilir yazmışlar ama yine de paylaşmışlar. Garip değil mi?

, Zyprexa Velotat 15 mg! 28 tane tablet mi varmış bu kutuda? Doktorlar sağa sola yazıyor zaten bu ilacı, merak etme. Beyaz Reçete ile satılıyor ama tam olarak ne işe yaradığını kim bilebilir ki? Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Güzel yan etkiler bunlar değil mi?

Bu bilgileri nereden buldun merak ettim? Sitede eksik bilgi olabilir yazmışlar ama yine de paylaşmışlar. Garip değil mi?

Lan, bu Zyprexa Velotat'ı mı buldun? 15 mg, 28 tablet mi? Doktorlar sağa sola yazıyor zaten bunu. Beyaz Reçete ile satılıyormuş ama işe yaradığı belli değil. Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Güzel yan etkiler bunlar değil mi?

Bu bilgileri nereden buldun merak ediyorum? Sitede eksik bilgi olabilir yazmışlar ama yine de paylaşmışlar! Garip değil mi?

Lan bu Zyprexa Velotat'ı mı buldun yine? 15 mg, 28 tablet mi? Doktorlar sağa sola yazıyor zaten bunu, merak etme. Beyaz Reçete ile satılıyor ama işe yaradığı belli değil! Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Güzel yan etkiler bunlar değil mi?

Bu bilgileri nereden buldun merak ediyorum? Sitede eksik bilgi olabilir yazmışlar ama yine de paylaşmışlar! Garip değil mi?

Abi bu Zyprexa Velotat'ı bulmuşsun, 15 mg mi? 28 tane tablet varmış kutuda. Doktorlar sağa sola yazıyor zaten bunu, merak etme. Beyaz Reçete ile satılıyor ama işe yaradığı belli değil! Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Güzel yan etkiler bunlar değil mi?

Bu bilgileri nereden buldun merak ediyorum? Sitede eksik bilgi olabilir yazmışlar ama yine de paylaşmışlar. Garip değil mi?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri