Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa 10 mg film kapli tablet (28 tablet)

Zyprexa, yani o 10 mg olanzapin hapı, galiba kafayı düzeltmek için kullandığı ilaçlar arasında. Doktor reçetesiyle alıyorsun zaten, pahalıysa bile önemli olan iyileşmek. Düşünsene, her gün 5-10 mg içiyorsun ve sonra bambaşka bir insana dönüşüyorsun. Tabii hamileysen veya emziriyorsan içme, doktoruna danışmadan hiçbir ilaç kullanma!

Zyprexa, yani o 10 mg olanzapin hapıymış. Beyaz reçeteyle alınıyormuş. Doktorlar kafayı düzeltmek için bu ilacı kullanıyormuş. Yetişkinlerde günde 5 ila 10 mg arası veriyolar. Gebelik kategorisi C imiş, yani hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle içmemen lazım. Doktoruna danışmadan hiçbir ilaç kullanma!

Zyprexa, yani o 10 mg olanzapin hapıymış. Beyaz reçeteyle alıyormuşsun, doktorlar kafayı düzeltmek için bu ilacı kullanıyorlarmış. Yetişkinlerde günde 5 ila 10 mg arası veriyolarmış. Hamileysen veya emziriyorsan içmemen lazım, dikkat! Doktoruna danışmadan hiçbir ilaç kullanma!

Zyprexa duymuşsundur herhalde, o 10 mg olanzapin hapı... Doktorlar kafayı düzeltmek için veriyorlarmış yetişkinlere günde 5-10 mg arası. Ama dikkat et, hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle içme! Doktoruna danışmadan hiçbir ilaç kullanma, unutma!

Zyprexa, yani o 10 mg olanzapin hapı... Doktorlar kafayı düzeltmek için veriyorlarmış yetişkinlere günde 5-10 mg arası. Ama dikkat et, hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle içme! Doktoruna danışmadan hiçbir ilaç kullanma, unutma!

Bu Zyprexa denen ilaç, yani o 10 mg olanzapin hapıymış. Doktorlar kafayı düzeltmek için veriyorlarmış yetişkinlere günde 5-10 mg arası. Ama dikkat et, hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle içme! Doktoruna danışmadan hiçbir ilaç kullanma, unutma!

Zyprexa, yani o 10 mg olanzapin hapı... Doktorlar kafayı düzeltmek için veriyorlarmış yetişkinlere günde 5-10 mg arası. Ama dikkat et, hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle içme! Doktoruna danışmadan hiçbir ilaç kullanma, unutma!

Bu bilgileri internetten buldum ama doktorumla konuşmadan asla kendi başıma ilaç kullanmam. Sen de öyle yapmalısın.

Bu Zyprexa denen hapı duymuştum ama tam bilmiyordum. Neymiş? Bir antipsikotik, yani kafayı düzeltmeye yarıyor. Doktorlar yetişkinlere günde 5 ila 10 mg veriyorlarmış ama hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle içmemek lazım. Bir sürü yan etkisi de varmış: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Neyse doktorla konuşmadan asla ilaç kullanma!

Zyprexa, yani o 10 mg olanzapin hapı... Doktorlar kafayı düzeltmek için veriyorlarmış yetişkinlere günde 5 ila 10 mg arası. Ama dikkat et, hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle içme! Doktoruna danışmadan hiçbir ilaç kullanma, unutma!

Bu ilaçla ilgili daha detaylı bilgi doktorundan veya eczacından alabilirsin.

Zyprexa, yani o 10 mg olanzapin hapı... Doktorlar kafayı düzeltmek için veriyorlarmış yetişkinlere günde 5 ila 10 mg arası. Ama dikkat et, hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle içme! Doktoruna danışmadan hiçbir ilaç kullanma, unutma!

Bu ilaç hakkında daha detaylı bilgi için doktorundan veya eczacından sorabilirsin. İlaç kutusu üzerindeki prospektüs de faydalı bilgiler içerir.

Bu ilaç hakkında daha detaylı bilgi için doktorundan veya eczacından sorabilirsin. İlaç kutusu üzerindeki prospektüs de faydalı bilgiler içerir.

Zyprexa mı? Hah, o da neymiş! Doktorlar kafayı mı yedi acaba? Bir hapı yutuyorsun, beynin duruyor, kilo alıyorsun, uyuyorsun... Tüh, bu ilaçlarla yaşamak zor mu değil mi? İşte bu yüzden doktorlara hiç güvenmiyorum.

On tane hap yutmuşum, kafam hala dönüyor! Bu Zyprexa denen şey, beyni uyuşturuyor gibi hissediyorum. Kilo da alıyorum, uyku hali de cabası. Doktorlar ne düşünüyor acaba? Hayatımda daha iyi bir ilaç bulmam lazım...

Bu Zyprexa denen şey, kafamı iyice karıştırdı! 10 mg mi yutmuşum, yoksa tam 28 tane mi? Doktorlar nasıl bir oyun oynuyor anlamıyorum ki! Beyin ilacı diyorlar ama bana sanki zihnimi uyuşturmak istiyorlar. Kilo alıyorsun, uyuyorsun, hareket edemiyorsun... Ama doktorlarım "bunun en iyisi" diyor. Neyse, ben kendi bedenime bakacağım. Doktorlara güvenmek zorunda değiliz!

Zyprexa mı? Hmm, ilginç bir isim. 10 mg'lık tabletlerdenmiş, kutu içinde 28 tane varmış. Beynimizi uyuşturan bir antipsikotik diyorlar ama nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum ki! Doktorlar hep en iyisini biliyor derler ya, ama bazen şüpheleniyorum. Gebelik kategorisi C, yani hamileysen kesinlikle içmemek lazım. Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... İlaç kullanmadan önce doktorunuza danışmak çok önemli, tıpkı yazıda da söylendiği gibi.

Zyprexa, yani o 10 mg'lık tabletler... Bir kutuda tam 28 tane varmış. Doktorlar bu ilacı antipsikotik olarak tanımlıyor ama ben pek anlayamadım. Gebelik kategorisi C miş, yani hamileysen kesinlikle dokunma demeye çalışıyorlar herhalde. Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Aman Allah'ım! İlaç kullanmadan önce doktorunuza danışın diyorlar ya, haklıymışlar demek ki.

Bu Zyprexa denen şeyi kim icat ettiyse, anasını ağlasın! 10 mg mi yutacağım, 28 tane mi... kafam karıştı gitti. Antipsikotik diyorlar ama bana ne yapıyor bu ilaç? Gebelik kategorisi C miş yani hamile kalırsan çocuğu zombileştirir mi diye korkuyorum. Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Doktorlar "bunun en iyisi" diyor ama ben kendi bedenimden sorumluyum!

Bu Zyprexa denen ilacı anlamak zor gibi. Doktorlar antipsikotik diyor ama tam olarak ne işe yaradığını bilmiyorum. 10 mg mi yutuyoruz, yoksa 28 tane mi? Kafam karıştı! Gebelik kategorisi C diyorlar, yani hamileysen kesinlikle içmemek lazım. Yan etkilerinden bahsetmeme bile gerek yok: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Doktoruma danışmadan bir şey yapmam.

Hah, baksana bu Zyprexa'ya. 10 mg film kaplı tablet, kutu içinde tam 28 tane varmış. Lilly İlaç Ticaret Limited Şirketi yapmış. Beyaz reçeteyle satıyolar, ama şu an fiyatı yokmuş.

Olanzapin denen bir şeymiş bu ilaçta. Nedeni nedir bilmiyorum ama ATC sınıflandırması N05AH03 yani Psikoleptikler kategorisindeymiş. 120 tane eş değer ilacı varmış, ne demek istediklerini anlamadım açıkçası.

Antipsikotik bir ilaçmış. Yetişkinlerde günde 5-10 mg veriyolarmış. Gebelik kategorisi C, yani hamileler kullanmasın. Dar açılı glokomu olanlar da kullanamazmış. Bir sürü ilacın yanına dikkat!

Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi, şişme, düşük tansiyon... Ağız kuruluğu da varmış.

Ah be, doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın derler ya, haklılarmış meğer. Bu bilgilerin doğru olup olmadığını bilmiyorum ama sitede böyle yazıyor işte!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri