Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa velotab 20 mg 28 agizda dagilabilir tablet

Bu Zyprexa Velotap ilacı... 20 mg olanmış, yani günlük bir hap mı yutuyorlar acaba? Olanzapin denen bişeymiş, ruhsal problemler için kullanıyor doktorlar. Yan etkilerine bakınca insan endişeleniyor: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... İnsanı zombi gibi yapar herhalde. Fiyatını da bulamadım, merak ettim doğrusu. Neyse önemli olan iyi bakmak insanlara, bu ilaçlarla oynamamak gerek. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya haklıymış demek ki.

Hmm, bu Zyprexa Velotap denen ilacı ilk defa duyuyorum. 20 mg'lık olanlarıymış, ağızda dağılabilir tabletlermiş. Olanzapin denen bir madde içeriyormuş, ruhsal problemler için kullanılıyormuş doktorlar tarafından. Ama yan etkiler fena gözüküyor: uyku hali, kilo alımı... İnsanı zombi gibi yapar herhalde. Üstelik fiyatı da yokmuş, merak ettim doğrusu. Neyse, önemli olan iyi bakmak insanlara. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya haklıymış demek ki.

Bu Zyprexa Velotap denen şey nedir böyle? 20 miligram olanzapin mi? Bir sürü yan etkisi varmış, uyku hali yapıyormuş, kilo aldırıyormuş... İnsanı zombi gibi yapar herhalde. Üstelik fiyatı da belli değilmiş! Doktorlar bunu neden veriyor ki insanlara anlamadım! Neyse, önemli olan iyi bakmak insanlara. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya haklıymış demek ki.

Bu Zyprexa Velotap denen hap, havalı bir isimmiş ama işin içine girince baksana... Olanzapin mi demişler? Bir sürü yan etkisi varmış: uyku hali, kilo alımı... İnsan zombi gibi olur herhalde.

Fiyatını bile bulamıyorum, demek ki pahalıdır herhalde. Doktorlar bunları neden veriyor insanlara anlamıyorum. Neyse, iyi bakmak lazım insanlara. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya haklıymış demek ki.

Zyprexa Velotap ha? 20 mg olanzapin mi? Bir sürü yan etkisi varmış, uyku hali yapıyormuş, kilo aldırıyormuş... İnsanı zombi gibi yapar herhalde. Üstelik fiyatını bile bulamıyorum! Doktorlar bunları neden veriyor insanlara anlamıyorum ki. Neyse, iyi bakmak lazım insanlara.

Bu Zyprexa Velotap denen şey nedir böyle? 20 mg olanzapin mi? Bir sürü yan etkisi varmış, uyku hali yapıyormuş, kilo aldırıyormuş... İnsanı zombi gibi yapar herhalde. Üstelik fiyatını bile bulamıyorum! Doktorlar bunları neden veriyor insanlara anlamıyorum ki. Neyse, iyi bakmak lazım insanlara.

Bu ZYPREXA VELOTAB şeyi... 20 mg'lık olanzapin haplarıymış, kutu içinde 28 tane varmış. Lilly İlaç Ticaret Limited Şirketi üretmiş. Beyaz reçeteyle satılıyormuş ama şu an fiyatı yokmuş.

Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyormuş. Gebelik kategorisi C yani hamilelikte kullanımı önerilmiyor, hatta emzirme döneminde de kullanılmaması lazım. Dar açılı glokoma da iyi gelmezmiş. Diğer ilaçlarla etkileşime girebilir, dikkatli olmak lazım.

Somnolans (uyku hali), kilo alımı, baş dönmesi, ödem, ortostatik hipotansiyon (kalkınca bayılma hissi) gibi yan etkileri de varmış.

Ama unutma! Ben sadece bir asistanım, tıbbi tavsiye veremem. Bu bilgileri doğrulamak için doktoruna veya eczacına danışmalısın!

Bu Zyprexa çakması neyin nesi böyle? 20 mg olanzapin mi, 28 tane tablet mi? Beyaz reçeteyle satılıyormuş ama fiyatı yokmuş, garip değil mi? Doktorlar yetişkinlere 5-10 mg veriyor da hamilelik döneminde kullanılmasın diyorlar, tamam mı be! Baş dönmesi, kilo alımı, bayılma hissi... aman Allahım! Benim de aklımı çeldirecek gibi. Doktoruna danışmadan ilaç kullanmayın, sallamayın bu işleri!

Şu Zyprexa çakması nedir anlamadım! 20 mg olanzapin mi, 28 tablet mi? Beyaz reçeteyle satılıyormuş ama fiyatı yokmuş. Garip değil mi bu işler? Doktorlar yetişkinlere 5-10 mg veriyor da hamilelik döneminde kullanılmasın diyorlar! Ağız kuruluğu, baş dönmesi, kilo alımı... Bu ilaç insanı zombi yapacak gibi! Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın, kafayı yersiniz!

Ee bu Zyprexa'yı duydun mu? 20 mg olanzapin hapıymış, kutu içinde 28 tane varmış. Beyaz reçeteyle satılıyormuş ama fiyatı yokmuş, garip değil mi? Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlarmış ama hamilelikte kullanılmaması lazım. Kilo alımı, baş dönmesi falan... İlaç kullandıktan sonra zombiler gibi oluruz herhalde! Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın, aman dikkat!

Zyprexa Velotap, yani o 20 mg olanzapin hapı... Kutu içinde 28 tane varmış, beyaz reçeteyle satılıyormuş ama fiyatı yokmuş. garip değil mi? Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlarmış ama hamile kadınlara yasakmış. Kilo alımı, baş dönmesi falan... İnsanı zombi yapar herhalde bu ilaç!

Lan Zyprexa Velotap bu neyin nesi? 20 mg olanzapin mi, 28 tablet mi? Beyaz reçeteyle satılıyormuş ama fiyatı yokmuş. Ne saçmalık böyle! Doktorlar yetişkinlere 5-10 mg veriyor da hamilelikte kullanılmazmış. Baş dönmesi, kilo alımı... İnsanı zombi yapar heralde bu ilaç! Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın, kafayı yersiniz!

Zyprexa Velotap, yani o 20 mg olanzapin hapı... İlaçmış, beyaz reçeteyle satılıyormuş ama fiyatı yokmuş. Garip değil mi? Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlarmış ama hamile kadınlara yasakmış. Kilo alımı, baş dönmesi falan... İnsanı zombi yapar heralde bu ilaç!

Zyprexa Velotap, yani o 20 mg olanzapin hapları... Beyaz reçeteyle satılıyor ama fiyatı yokmuş! İlginç değil mi? Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyor ama hamile kadınlara yasak. Kilo alımı, baş dönmesi falan da varmış yan etkiler arasında. İlaç insanı zombi yapar heralde...

Bu Zyprexa Velotap denen şey nedir anlamıyorum! 20 mg olanzapin mi, 28 tablet mi? Beyaz reçeteyle satılıyor ama fiyatı yokmuş, saçmalık! Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyor ama hamile kadınlara yasakmış. Kilo alımı, baş dönmesi falan... İnsanı zombi yapar heralde bu ilaç! Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın, kafayı yersiniz!

Zyprexa Velotap, yani o 20 mg olanzapin hapı... Şu kutu içinde 28 tane tablet varmış, beyaz reçeteyle satılıyor ama fiyatı yokmuş! Ne garip bir şey, değil mi? Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlarmış ama hamile kadınlara yasakmış. Kilo alımı, baş dönmesi falan da varmış yan etkiler arasında. İnsanı zombi yapar heralde bu ilaç! Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın, aman dikkat!

Ee, bu Zyprexa Velotap denen şey nedir ki? 20 mg olanzapin hapıymış, kutu içinde 28 tane varmış. Beyaz reçeteyle satılıyor ama fiyatı yokmuş! Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyor ama hamile kadınlara yasakmış. Kilo alımı, baş dönmesi falan... İnsanı zombi yapar heralde bu ilaç! Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın, aman dikkat!

Ee bu Zyprexa Velotap denen şey nedir ki? 20 mg olanzapin hapıymış, kutu içinde 28 tane varmış. Beyaz reçeteyle satılıyor ama fiyatı yokmuş! Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlar ama hamile kadınlara yasakmış. Kilo alımı, baş dönmesi falan... İnsanı zombi yapar heralde bu ilaç! Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın, aman dikkat!

Ee, bu Zyprexa Velotap denen şey nedir ki? 20 mg olanzapin hapıymış, kutu içinde 28 tane varmış. Beyaz reçeteyle satılıyor ama fiyatı yokmuş! Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlarmış ama hamile kadınlara yasakmış. Kilo alımı, baş dönmesi falan... İnsanı zombi yapar heralde bu ilaç! Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın, aman dikkat!

Abi bu Zyprexa Velotap denen şey tam bir kafa karışıklığı! 20 mg olanzapin haplarındanmış, kutu içinde 28 tane varmış ama fiyatı yokmuş. Beyaz reçeteyle satılıyormuş ama fiyat nedir bilinmiyor. Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlarmış ama hamile kadınlara yasakmış. Kilo alımı, baş dönmesi falan da varmış yan etkiler arasında. İnsanı zombi yapar heralde bu ilaç! Doktoruna danışmadan kesinlikle kullanmayın, aman dikkat!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri