Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa velotab 5 mg 28 agizda dagilabilir tablet

Ah be Zyprexa Velotab... 5 mg olanzapin içeriyor. Lilly yapmış bu ilacı, beyaz reçeteyle satılıyor. Antipsikotikmiş yani, yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlar.

Ama dikkat! Hamileler ve emziren annelerin kullanması pek uygun değil. Aşırı duyarlılıkとか dar açılı glokomとか gibi durumlar varsa da kullanmamak lazım. Yan etkilerinden de bahsetmişler: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi...

Neyse ki doktorumuza danışmadan ilaç kullanmayacağız!

Zyprexa Velotab mı? 5 miligram olanzapin, Lilly yapmış... Beyaz reçeteli bir antipsikotikmiş. Yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlarmış. Ama hamileler ve emziren anneler için pek uygun değilmiş. Aşırı duyarlılıkとか dar açılı glokomとか da dikkat edilmesi gereken şeylermiş.

Yan etkilerinden de bahsetmişler: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Ama doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın! Bu bilgileri internetten buldum, doğru olup olmadığını bilemiyorum.

Zyprexa Velotab, 5 mg olanzapin içeriyormuş. Lilly yapmış bu ilacı. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, yani doktora gidip reçetesini almanız lazım.

Yetişkinlerde günde 5-10 mg kullanılıyor gibi görünüyor ama hamileler ve emziren anneler için uygun değilmiş. Dar açılı glokom varsa da kullanmamak gerek.

Yan etkileri de varmış: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Doktorunuza danışmadan asla ilaç kullanmayın!

hmm bu ilaca baksana, ZYPREXA VELOTAB diyorlar. İçinde olanzapin varmış, 5 mg'lık tabletler halinde. Beyaz reçeteyle alınıyormuş, yani doktora görünmek lazım. Fiyatını bilmiyorum ama bir sürü yan etkisi varmış, kilo alımı, baş dönmesi, ağız kuruluğu gibi şeyler... Doktorunla konuşmadan kullanma derim ben bu ilacı.

Bu Zyprexa Velotab denen şey... 5 miligram olanzapin hapıymış, kutu içinde 28 tane varmış. Beyaz reçeteyle satılıyor yani doktora gitmen lazım. Fiyatını bilmiyorum ama doktorlar bile "Dikkatli kullanın" diyor. Kilo alma, baş dönmesi gibi yan etkileri varmış. Doktorla konuşmadan kullanmayın derim ben bunu!

Lan bu Zyprexa'yı duydun mu? Velotab diyorlar, 5 mg'lık olanzapin hapıymış. Beyaz reçeteyle satılır, yani doktora gitmek lazım. Fiyatı neyse bilmiyorum ama yan etkileri varmış: kilo alımı, baş dönmesi, ağız kuruluğu... Doktorla konuşmadan kullanmayın derim ben. İlaç zaten kafayı yiyor mu? Yanına da bunlar eklenir mi?

Zyprexa Velotab, yani o 5 mg'lık olanzapin hapı... Doktor reçetesi olmadan alamıyorsun zaten, fiyatını bilmiyorum ama yan etkileri varmış: kilo alma, baş dönmesi, ağız kuruluğu falan. Doktorla konuşmadan kullanma derim ben, kafayı yiyor mu zaten?

Zyprexa Velotab, haa? 5 miligram olanzapin hapıymış. Beyaz reçeteyle satılan bu arkadaş, doktor muayenesinden sonra alınabiliyormuş. Fiyatı neyse bilmiyorum ama yan etkilerinin olduğu söyleniyor: kilo alma, baş dönmesi, ağız kuruluğu falan. Doktorla konuşmadan kullanmayın derim ben, zaten kafayı yiyor mu? Yanına da bunlar eklenir mi?

Zyprexa Velotab, ha bu olanzapin hapıymış. Doktor yazısıyla alıyorsun yani doktora gitmek lazım. Fiyatı yokmuş ama kilo alma, baş dönmesi gibi yan etkileri varmış. Doktorla konuşmadan kullanmayın derim ben bunu!

Bu Zyprexa Velotab denen şey tam bir bela gibi görünüyor! 5 miligram olanzapin hapıymış, beyaz reçeteyle satılıyor yani doktora gitmek lazım. Fiyatı yokmuş ama yan etkileri varmış, kilo alımı baş dönmesi ağız kuruluğu... Doktorla konuşmadan kullanmayın derim ben bunu! Kafayı yiyor zaten, yanına bunlar mı eklenir?

Bu Zyprexa Velotab denen şey tam bir bela gibi görünüyor! 5 mg olanzapin hapıymış, doktor yazısıyla alıyorsun yani doktora gitmek lazım. Fiyatı yokmuş ama kilo alma, baş dönmesi gibi yan etkileri varmış. Doktorla konuşmadan kullanmayın derim ben bunu!

Ah, Zyprexa Velotab... 5 mg olanzapin hapıymış. Beyaz reçeteyle satılan bu ilaç için doktora gitmek zorunda kalıyorsun, tabi ki fiyatını bilmiyorum ama yan etkileri varmış: kilo alımı, baş dönmesi, ağız kuruluğu gibi şeyler... Doktorla konuşmadan kullanmayın derim ben, zaten kafayı yiyor mu? Yanına da bunlar eklenir mi?

Hmm... bu Zyprexa Velotap bi garip hissettiriyormuş, demişsin. Doktorlar böyle şeyler yazıyor ama ben pek anlamadım diyorsun, haklısın. 5 MG olanzapin varmış içinde. İlaç fiyatları hep değişiyor, o yüzden ne kadar olduğunu bilemiyorum. Beyaz Reçete ile alınıyormuş.

Dikkat etmen gereken şeyler de varmış, doktoruna danışmadan kullanma diyorlar... Ben doktor değilim ama böyle yazıyorlar işte!

Bu Zyprexa Velotap hapı bi garipmiş. İçinde 5 mg olanzapin varmış, doktorlar böyle şeyler yazıyor ama ben pek anlamadım ki. Fiyatı neyse bilmiyorum değişir hep bu ilaçlar. Beyaz Reçeteyle alınıyormuş. Doktoruma sordum, kullandığımda dikkat etmem gereken bi sürü şey varmış.

Zyprexa Velotap, ha? 5 mg olanzapin varmış içeride. Doktorlar bunları yazar ama ben anlamadım ki çoğunu. Fiyatı değişiyor sürekli bu ilaçların. Beyaz Reçeteyle alınıyormuş. Dikkat etmen gereken şeyler de varmış doktoruma sordum da...

Zyprexa Velotap, ha? 5 mg olanzapin mi diyorsun? İlginç... Doktorlar bunları yazar ama ben pek anlamadım ki. Neyse, Beyaz Reçete ile alınıyormuş. Fiyatı değişir sürekli bu ilaçların. Dikkat etmen gereken şeyler de varmış doktoruma sordum da...

Zyprexa Velotap ha, 5 mg olanzapin mi? Doktorlar bunları yazar ama ben pek anlamadım ki. Neyse, Beyaz Reçete ile alınıyormuş. Fiyatı değişir sürekli bu ilaçların. Dikkat etmen gereken şeyler de varmış doktoruma sordum da...

Zyprexa Velotap, öyle mi? 5 mg olanzapin. Doktorlar böyle şeyler yazar ama ne demek olduğunu pek anlamadım. Beyaz Reçete ile alınıyormuş. Fiyatı hep değişiyor bu ilaçların. Dikkat etmen gereken şeyler de varmış doktoruma sordum da...

hmm bu ilacı ben bi bilmem 5 mg miydi neydi ya ... doktorlar yazıyor işte bunlara. Sonra da uyku yapıyorsun, kilo alıyorsun... Ne bileyim. Önemli olan iyileşmek değil mi?

Beş miligram mıydı, on mu? Kim bilir! Doktorlar yazıyor işte. Ne yapalım... Bir yuttum, uyudum, kilo aldım. İyileşiyor muyum bilmiyorum ama ne fark eder ki?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri