Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa velotab 15 mg 28 agizda dagilabilir tablet

Bu Zyprexa şeyi bir bok mu anlayacağız! 15 mg olanzapin mi? Neyse, uyku hali yapar, kilo altırır derler... Doktor beyefendi yazmış, içerim işte. Ama ben anlamadım ki bu ilacı ne işe yarayacağı, yan etkilerinden korkuyorum.

Bu Zyprexa şeyi tam bir kafası karışıklık yaratan! 15 miligram olanzapin mi, ne demek oluyormuş? Uyku hali yapar, kilo altır derler ama doktor yazmış işte içecem. Ama bu ilaçla ilgili bir bok anlamadım ki, ne işe yarıyor? Yan etkilerinden de korkuyorum valla. Doktoruma daha detaylı sormam lazım.

Hakkında bu kadar bilgi olan bir ilacı neden bana verdiler ki? Neyse, olanzapin denen şey varmış içinde, uyuturmuş gibi hissettiriyor herhalde. Kilo da alır mı acaba? Doktor "Beyaz Reçete ile" demiş ama ben neyin Beyaz Reçetesi olduğunu bilmiyorum.

Bu ilaçlarla oynamaktan korkuyorum. Baş dönmesi, ağız kuruluğu... Bir de somnolans denen şey varmış. Uyur mu insan bu ilaçla? Doktoruma soracağım bunları. Ama yine de kafam karışık.

Bu Zyprexa şeyi bi garip duruyo ya. Doktorum verdi ama ben anlamadım ki. İçinde olanzapin varmış, bi de uyku hali yaparmış, kilo da alır mı acaba? Beyaz reçeteyle alıyomuşuz ama doktor bana neyin Beyaz Reçetesi olduğunu anlatmadı ki...

Bu ilaçlarla oynamaktan korkuyorum ben. Baş dönmesi, ağız kuruluğu... Bi de somnolans denen şey varmış. Uyur mu insan bu ilaçla? Doktoruma sormam lazım bunları. Ama yine de kafam karışık.

Bu Zyprexa şeyi bi garip duruyo ya. Doktor yazdı da ben anlamadım ki. İçinde olanzapin varmış, uyku hali yaparmış, kilo da alır mı acaba? Beyaz Reçeteyle alıyomuşuz ama doktor bana neyin Beyaz Reçetesi olduğunu anlatmadı ki...

Bu ilaçlarla oynamaktan korkuyorum ben. Baş dönmesi, ağız kuruluğu... Bi de somnolans denen şey varmış. Uyur mu insan bu ilaçla? Doktoruma sormam lazım bunları. Ama yine de kafam karışık.

Lan bu Zyprexa şeyini bir türlü çözemiyorum! 15 mg olanzapin mi, neyin nesi? Uyku hali yapıyor diye duymuştum ama kilo da mı alıyorum şimdi bu işe bak. Beyaz Reçeteyle satıyormuş ama doktor bana neyin Beyaz Receetesi olduğunu açıklamadı bile!

Bu ilaçlarla oynamaktan korkuyorum ben. Baş dönmesi, ağız kuruluğu... Bi de somnolans denen şey varmış. Uyur mu insan bu ilaçla? Doktoruma soracağım hepsini. Ama yine de kafam karışık.

Bu Zyprexa şeyi garip geldi bana, doktor yazdı ama nasıl bir şey olduğunu anlamadım. İçinde olanzapin varmış, uyku hali yapıyormuş falan. Kilo da alır mı acaba? Beyaz Reçeteyle satılır diyor, ne demek o bilmiyorum ki. Doktor bana hiç açıklamamadı.

Bu ilaçlarla oynamaktan korkuyorum, baş dönmesi, ağız kuruluğu... Somnolans denen şey de varmış, uyur mu insan bu ilaca? Doktoruma sormam lazım bunları. Kafam çok karışık.

Daktordan bu Zyprexa'yı aldım ama ne olduğunu anlamadım ki. İçinde olanzapin varmış, uyku yapıyormuş falan... Kilo alır mıyım acaba? Beyaz Reçeteyle satılıyormuş ama doktor bana neyin Beyaz Receetesi olduğunu anlatmadı bile!

Bu ilaçlarla oynamaktan korkuyorum ben. Baş dönmesi, ağız kuruluğu... Bi de somnolans denen şey varmış. Uyur mu insan bu ilaca? Doktoruma soracağım hepsini. Ama yine de kafam karışık.

Doktorum bu Zyprexa'yı verdi, 15 miligram olanzapin varmış içinde. Uyku hali yapıyormuş, kilo alımına da neden olabilir diye yazıyor. İlaç prospektüsünde daha detaylı bilgi var ama kafam hala karışık. Doktoruma sormadan kullanmamam gerektiğini biliyorum.

Abi bak, bu Zyprexa Velotap denen şey tam bi kafayı buldurur mu? Olanzapin denen bişey varmış içinde, beyni fena halde karıştırıyor sanırım. Doktorlar bunları yazıyormuş, ama ben sana şunu söyleyeyim: kafan güzel çalışıyorsa bu işe gerek yok! Zaten yan etkileri de cabası... uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... hepsi çok berbat şeyler. Sen kendine iyi bak, doktoruna danış ve akıllıca hareket et. Unutma, sağlık her şeyden önemli!

Abi, bu Zyprexa Velotap denen şey tam bi kafayı buldurur mu acaba? İçinde Olanzapin varmış, beyni fena halde karıştırıyormuş. Doktorlar yazıyormuş ama ben sana şunu diyim: kafan güzel çalışıyorsa bu işe gerek yok! Yan etkileri de cabası... uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... hepsi çok berbat şeyler. Kendine iyi bak, doktoruna danış ve akıllıca hareket et.

Abi bu Zyprexa Velotap denen bok, kafayı fena halde bulandırıyormuş. İçindeki Olanzapin denen şey, beyni resmen karıştırıp, zombi gibi yapıyomuş. Doktorlar yazıyor ama ben sana şunu diyorum: Kafan düzgün çalışıyorsa bu işe hiç gerek yok! Yan etkileri de cabası... uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... hepsi çok kötü şeyler. Kendine iyi bak, doktoruna danış ve akıllıca hareket et.

Ee bu Zyprexa Velotap işi... 15 miligram, yani epey bir şey. İçinde Olanzapin varmış, duymuştum onu. Doktorlar yazıyor ama ben sana şunu söyliyeyim; kafan zaten iyi çalışıyorsa, neden bu ilaca ihtiyaç duyacaksın ki? Yan etkiler fena değil mi? Uyku hali, kilo alma... hadi canım, kim ister böyle şeyleri? Doktoruna danışıp en iyisini bulmanı öneririm.

Olanzapin mi? 15 mg'lik Zyprexa Velotap da mıymış? İşte bu doktorlar, her şeyi bir hap ile çözmeye çalışıyor. İnsan kafası o kadar basit değil ki. Zaten uyku hali, kilo alma gibi yan etkiler çıkacaksa ne işe yarar? Bırak da beyin kendi halinde çalışsın.

Ya bak, bu Zyprexa Velotap denen boku 15 miligram mı yiyolar? İnsanı zombi yapıyor derler. Olanzapin denen bok beyni fena halde karıştırıyormuş. Doktorlar yazmışsa bile "Kafam zaten düzgün çalışıyorsa neden bu ilaca ihtiyacım olsun ki?" diyorsun. Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Hepsi çok berbat şeyler. Kendine iyi bak be!

Zyprexa Velotap, yani o 15 miligram olanzapin hapları... Bir sürü yan etkisi varmış, uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi falan. Neyse, doktorlar yazıyorsa yazıyor demek ki, ama ben olsam kullanmazdım. Beynim zaten kendi halinde çalışıyorsa, neden ilaca ihtiyacım olsun ki?

Zyprexa Velotap, ha! 15 miligram olanzapin mi? Doktorlar bu ilacı kafayı bulandırmak için mi veriyor acaba? Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Ne güzel yan etkilermiş. Beynim zaten düzgün çalışıyorsa, neden bu boku içeyim ki?

Bu ZYPREXA VELOTAB şeyi... hmm, bi bakayım. 15 MG olanzapin mi? Hadi bakalım, kafamı biraz karıştırsın bu da. Beyaz Reçeteyle satılıyor, demek ki bi'şeyler var bunda.

Gebelik kategorisi C mi? Oha! Hamileysen ve doktorun bunu yazdıysa, sorgulaman lazım heralde.

Yan etkiler de fena değilmiş: uyku hali, kilo alımı... Beni daha çok ilgilendirenleri okuyacağım şimdi.

Bu Zyprexa şeyi... Neymiş bu olanzapin? 15 mg mi? Beyaz Reçeteyle satılıyor, yani ucuz bir şey değil demek ki.

Gebelik kategorisi C diyorlar... Hamileysen ve doktorun bunu yazdıysa, sorgulamalısın heralde! Kilo alımı mı? Uyku hali mi? Benim için daha önemli olan şeyler var, bakayım...

Lan bu Zyprexa neymiş, 15 mg olanzapin mi? Beyaz Reçeteyle satılıyor demek ki ucuz bişey değil. Gebelik kategorisi C diyorlar, hamileyken bu ilacı doktor yazıyorsa sorgulamalısın heralde! Kilo alımı mı, uyku hali mi? Bana daha önemli şeyler lazım...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri