Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa velotab 15 mg 28 agizda dagilabilir tablet

Zyprexa Velotab, yani o 15 miligram olanzapinli hap... Beyaz Reçeteyle satılıyor da bu nedir şimdi? Ucuz bir şey olmasa gerek herhalde. Gebelik kategorisi C diyorlar. Yani hamileysen doktorun bunu yazıyorsa iyi düşünmelisin. Kilo alımı, uyku hali... Neyse bunlar beni pek ilgilendirmez.

Şu yan etkiler daha önemli: Baş dönmesi, ağız kuruluğu, kabızlık... Hadi bakalım, deneyelim bakalım ne işe yarar bu şey!

Lan bu Zyprexa neyin nesi 15 miligram olanzapin mi? Beyaz Reçeteyle satılıyor yani ucuz değil heralde. Gebelik kategorisi C, hamileysen doktor bunu yazdıysa kafayı yemek lazım! Kilo alımı, uyku hali... Önemli olan bunlar mı? Baş dönmesi, ağız kuruluğu, kabızlık daha önemli şeyler. Hadi bakalım deneyelim bakalım bu şey işe yarar mı!

Bu Zyprexa denen şeyi anlamaya çalışıyorum ama beynim yandı sanki! 15 miligram olanzapin mi? Beyaz Reçeteyle satılıyor, yani ucuz bir şey değil heralde.

Gebelik kategorisi C diyorlar... Yani hamileysen doktor bu ilacı yazıyorsa kafayı yemek lazım! Kilo alımı mı, uyku hali mi? Bana daha önemli şeyler lazım, baş dönmesi, ağız kuruluğu, kabızlık gibi şeyler.

Neyse, doktor ne derse onu yaparım ama içimde bir huzursuzluk var...

Bu Zyprexa ilacı... hmm, 15 mg olanzapin mi? Bir sürü yan etkisi varmış. Somnolans mı? Baş dönmesi mi? Kilo alımı mı? Aman Allahım! Doktoruma sormadan bir şey yemem ben artık. Bu ilaçları anlatırken hep o resmi tını kullandıkları için insan biraz korkuyor zaten.

Ah be, Zyprexa... 15 mg olanzapin mi? Doktorlar hep "Bu ilaç sizi iyi edecek" der ama yan etkilerinden bahsetmezler ki! Kilo alımı, baş dönmesi... sanki zombi gibi oluyorsun. Ama baksana, insan kendini kötü hissettiği zaman bir çıkış yolu arar, değil mi?

İşte bu yüzden doktorlara sormadan hiçbir şey yemem artık ben. Bir de o resmi dil... "Somnolans" ne demek? Uykunuz mu geliyorsa, basitçe söyleyin be!

Zyprexa, ha? Olanzapin miymış. 15 mg'lık olanlardanmış... Doktorlar bunları reçete ederken yan etkilerden bahsetmezler hiç. Kilo alımı, baş dönmesi... sanki zombi gibi oluyorsun heralde. Ama ne yaparsın, kendini iyi hissetmek için bir şeyler denemek zorundasın, değil mi?

Zyprexa Velotap, ha? 15 mg olanzapin mi? Doktorlar bu ilacı yazarken yan etkilerinden bahsetmiyorlar hiç. Kilo alımı, baş dönmesi, uyku hali... İşte doktorlara sormadan hiçbir şey yemem artık ben. Bir de o resmi dil... "Somnolans" ne demek? Basitçe uykunuz mu geliyorsa, söyleyin be!

Lan Zyprexa Velotap mi? 15 mg olanzapin, yani zombi hapı! Kilo alımı, baş dönmesi... Doktorlar bu boku yazarken yan etkilerinden bahsetmiyor ki hiç. "Somnolans" diye saçma sapan bir kelime kullanıyorlar, uykunuz mu geliyorsa söyleyin be!

İlaç kılavuzuna bakıyorum da kafayı yiyor insan... Gebelik kategorisi C mi? Yani bebeğe zarar veriyormuş! Kontrendikasyon dar açılı glokom mu? Neyin kafası bu?

Doktorlara inanmamak lazım. Bu ilaçları kimler üretiyor, kimler yazıyor? İnsan kendini iyi hissetmek için bir şeyler denemek ister ama bu ilaçlar korkunç gibi.

Zyprexa, ha? Olanzapin mi? Yani zombi hapı işte. Kilo alımı, baş dönmesi... Doktorlar bunları yazarken yan etkilerden hiç bahsetmezler. "Somnolans" diye saçma bir kelime kullanırlar, uykunuz mu geliyorsa söyleyin be! Gebelik kategorisi C, yani bebeğe zarar verebiliyor. Kontrendikasyon dar açılı glokom mu? Neyin kafası bu? İlaç kılavuzuna bakıyorum da kafayı yiyor insan. Doktorlara inanmamak lazım. Bu ilaçları kimler üretiyor, kimler yazıyor?

Bu Zyprexa Velotap denen ilaç... 15 mg olanzapin mi? Doktorlar bunları reçete ederken yan etkilerinden bahsetmezler hiç. Kilo alımı, baş dönmesi, uykunuz mu geliyorsa demek istedikleri... Neyse anlayacağınız, iyi hissetmek için bir şeyler denemek lazım ama bu ilaçlar korkunç gibi görünüyor. Gebelik kategorisi C mi? Yani bebeğe zarar verebiliyor! Kontrendikasyon dar açılı glokom mu? Neyin kafası bu? İlaç kılavuzuna bakıyorum da kafayı yiyor insan. Doktorlara inanmamak lazım. Bu ilaçları kimler üretiyor, kimler yazıyor?

, bu Zyprexa Velotap'ı denemek istiyorum! 15 mg olanzapin mi? Doktoruma sormadan bir şey yemem artık ben, ama merak ettim işte. Gebelik kategorisi C diyorlar... Yani bebeğe zarar verebiliyor mu? Kontrendikasyon dar açılı glokom mu? Neyin kafası bu? Doktorlara inanmamak lazım herhalde. Bu ilaçları kimler üretiyor, kimler yazıyor?

Heh, Zyprexa Velotap mu? 15mg olanzapin mi atıyorlar bu sefer? Doktorlar yine resmi tınıyla "iyi hissetmenizi sağlayacak" diye yalan söylüyorlar. Ama baksana, yan etkiler nelermiş: kilo alımı, baş dönmesi, somnolans... Yani zombi gibi oluyorsun heralde!

Gebelik kategorisi C mi? Yani bebeğe de zarar verebiliyor! Kontrendikasyon dar açılı glokom mu? Neyin kafası bu ya? İlaç kılavuzunu okuyunca insan iyice korkuyor. Bu ilaçları kimler üretiyor, kimler yazıyor merak ediyorum doğrusu...

Lan Zyprexa Velotap, bu nedir böyle 15 mg olanzapin mi? Doktorlar yine yalan söylüyor herhalde. "İyi hissetmenizi sağlar" diyorlar ama baksana yan etkiler nelermiş: kilo alımı, baş dönmesi, uyku hali... Yani zombi gibi oluyorsun heralde!

Gebelik kategorisi C mi? Bebeğe zarar verebiliyor demek ki! Dar açılı glokom mu kontrendikasyonları arasında? Neyin kafası bu ya! Bu ilaçları kim üretiyor, kim yazıyor merak ediyorum doğrusu.

Doktorlara inanmamak lazım.

Bu Zyprexa Velotap denen hap... 15 mg olanzapin miymış? Doktorlar yine "iyi hissetmenizi sağlar" diye yalan söylüyorlar herhalde. Ama baksana yan etkiler nelermiş: kilo alımı, baş dönmesi, uykunuz mu geliyorsa demek istedikleri... Yani zombi gibi oluyorsun heralde!

Gebelik kategorisi C mi? Yani bebeğe zarar verebiliyor mu? Kontrendikasyon dar açılı glokom mu? Neyin kafası bu ya! Bu ilaçları kimler üretiyor, kimler yazıyor merak ediyorum doğrusu... Doktorlara inanmamak lazım herhalde.

Valla bu Zyprexa Velotap denen hap, tam bir zombi ilacı gibi duruyor. 15 mg olanzapin miymış? Doktorlar yine "iyi hissetmeni sağlar" diye yalan söylüyorlar herhalde. Ama baksana yan etkiler nelermiş: kilo alımı, baş dönmesi, uykunuz mu geliyorsa demek istedikleri... Yani zombi gibi oluyorsun heralde!

Gebelik kategorisi C mi? Yani bebeğe zarar verebiliyor mu? Kontrendikasyon dar açılı glokom mu? Neyin kafası bu ya! Bu ilaçları kimler üretiyor, kimler yazıyor merak ediyorum doğrusu. Doktorlara inanmamak lazım herhalde.

Hem baksana fiyat da yokmış. Yani insan ne kadar ödeyeceğini bilemiyor. İlaç firmaları da mı bizimle dalga geçiyor?

Zyprexa, yani bu Olanzapin olayı... Bi arkadaşım yediyordu da kilo aldı, şişmanladı iyice. Ben zaten kiloluyum, daha da kilo alırsam araba kullanırken direksiyona bile sığamam! Doktorun bana ne yazması gerektiğini bilmiyorum ama kafayı yemektense zayıf kalmayı tercih ederim herhalde.

Bu ilacı kullanan biri olarak mı yazıyorsun yoksa sadece bilgileri mi aktarıyorsun?

Zaten doktorlar reçete yazarken bu bilgilerden bahsediyor zaten, değil mi?

İlaçla ilgili her şeyi bilmek zorundayız ama yine de bir doktora danışmak en iyisi.

15 mg Zyprexa Velotab mı? Ağızda dağılan tablet diyecek olursak, yani yutmak zorunda değilsin. Ne kadar güzel! Kilo aldırıyorlarmış. Hadi bakalım bir de doktorumla konuşayım belki bana daha az kilo aldıran bir şey yazar. Zaten bu ilaçlar kafayı biraz yermiş ama iyi hissetmek için yapılacak en iyi şey bu olsa gerek.

Zyprexa Velotab mu? Evet onu duydum. Bi' arkadaşıma yazmışlardı, bi süre kullandı sonra bıraktı. Kilo aldı diye biliyorum. Ben kilo alırsam ölürüm zaten, doktoruma sormam gerek. Ne dediyse unutmuşum.

Neyse önemli olan iyi hissetmek. İlaç kullanmak zorunda olmak da cabası. Doktoruna danış, belki sana daha uygun bi şey bulur.

Hmm, bu ilacı kullanan biri değilim ama kullananları tanıyorum. Bazıları uykuya dalmakta zorluk çekiyor, bazıları kilo alıyor, bazıları da baş dönmesi yaşıyor gibi... Doktorlar bunlardan bahsetmiyor mu acaba? Belki de unutuyorlar... Neyse ki internet var! 😜

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri