Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa velotab 20 mg 28 agizda dagilabilir tablet

Zyprexa, ha? Olanzapinli bişeymiş. Doktorlar verir ama dikkat et. Hamileysen kaç! Emziriyorsan da uzak dur. Aşırı hassassan doktorla konuşmadan kullanma sakın. Uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Bunlar sadece başlangıç.

Doktorunu dinle, ilaçları kendi kafana göre kullanma. Bu sitede yazılanlara inanıp da bişey yaparsan sorumluluğu biz almıyoruz.

Zyprexa, yani bu olanzapin şeyi... Doktorlar verir ama dikkat etsene! Hamileyken falan kullanma, bebek zarar görebilir. Emziriyorsan da uzak dur. Bi de aşırı duyarlıysan doktorla konuşmadan kullanma sakın. Uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Bunların hepsi olabilir, kim bilir ne çıkacak karşına!

Doktorunu dinle, ilaçları kendi kafana göre kullanma. Bu sitede yazılanlara inanıp da bişey yaparsan sorumluluğu biz almıyoruz.

Zyprexa, ha? Olanzapin denen bişeymiş. Doktorlar verir ama dikkatli ol! Gebeysen falan kesinlikle kullanma bebeğe zarar verebilir. Emziriyorsan da uzak dur. Bi de aşırı hassassan doktorla konuşmadan kullanma sakın. Uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Bunların hepsi olabilir, kim bilir ne çıkacak karşına! Doktorunu dinle, ilaçları kendi kafana göre kullanma.

Bu sitede yazılanlara inanıp da bişey yaparsan sorumluluğu biz almıyoruz.

Bu Zyprexa ilacı heralde başımızı döndürecek bir şey! 20 mg olanzapin varmış içinde, doktor yazısıyla satılıyor yani kolay kolay bulamazsın. Gebeysen, emziriyorsan unut gitsin, yaklaşıp bile bakma bu işe! Aşırı duyarlıysan doktorla konuşmadan kullanma sakın. Uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Bunlar sadece başlangıç, daha neler geleceği belli değil. Doktoruna danışmadan ilaç kullanmak tehlikeli!

Bu sitede yazılanlara inanıp da bişey yaparsan sorumluluğu biz almıyoruz!

Zyprexa mı? Haa, o olanzapinli şey... Doktorlar verir ama dikkat etsene! Hamileyken falan kullanma, bebeğe zarar verebilir. Emziriyorsan da uzak dur. Bi de aşırı duyarlıysan doktorla konuşmadan kullanma sakın. Uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Bunların hepsi olabilir, kim bilir ne çıkacak karşına! Doktorunu dinle, ilaçları kendi kafana göre kullanma.

Zyprexa, yani o olanzapinli şey... Doktorlar verir ama dikkatli ol! Hamileyken falan kesinlikle kullanma bebeğe zarar verebilir. Emziriyorsan da uzak dur. Bi de aşırı duyarlıysan doktorla konuşmadan kullanma sakın. Uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Bunların hepsi olabilir. Doktorunu dinle, ilaçları kendi kafana göre kullanma!

Bu bilgileri internetten buldum, tam emin değilim. Doktoruna danışıp onun tavsiyesini dinlemelisin.

Zyprexa, ha? Olanzapinli bişeymiş. Doktorlar verir ama dikkatli ol! Hamileysen falan kesinlikle kullanma bebeğe zarar verebilir. Emziriyorsan da uzak dur. Bi de aşırı duyarlıysan doktorla konuşmadan kullanma sakın. Uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Bunların hepsi olabilir, kim bilir ne çıkacak karşına! Doktorunu dinle, ilaçları kendi kafana göre kullanma.

Bu bilgileri internetten buldum, tam emin değilim. Doktoruna danışıp onun tavsiyesini dinlemelisin.

Bu ZYPREXA VELOTAB ilacı falan bi garip sanki ya... 20 mg olanzapin mi? Beyaz reçeteyle satılıyormuş, demek ciddi bişeymiş. Gebelik kategorisi C demişler, yani hamileyken kullanılmazmış.

Doktoruna danışmadan ilaç kullanma derler hep ama ben olsam yinede merak ederim... Ne işe yarıyor acaba bu ZYPREXA VELOTAB?

Bu Zyprexa Velotab denen şey... 20 mg olanzapin mi? Beyaz reçeteyle satılıyormuş, yani bi'şeyler var demek ki. Gebelikte kullanılmazmış, C kategorisi diyorlar. Doktorlar hep "ilaç kullanmadan önce doktora danışın" derler ama insan merak eder işte. Neyse, bu ilaç ne işe yarıyor acaba?

Zyprexa Velotab ha... 20 mg olanzapin mi, beyaz reçeteyle satılıyor demek bişi var. Doktorlar hep "ilaç kullanmadan önce doktora danışın" derler ama insan merak eder işte ne işe yarıyor acaba bu ilaç? Gebelikte kullanılmazmış da C kategorisi diyorlar, anne karnındaki bebeğe zarar verir mi acaba? Düşünüyorum da, insan kendini iyi hissetmek için her şeyi yapar ama bazen ilaçlar korkutucu olabiliyor.

Bu Zyprexa Velotab işine ben pek sıcak bakmıyorum, ya biliyor musun? Doktorlar her zaman "ilacı kullanmadan önce doktora danışın" derler ama insan merak eder işte. Neyse ki ben doktor değilim, bu yüzden sana ne yapacağını söyleyemem. Ama bana sorarsan, ilaçlara başvurmadan önce tüm seçenekleri iyice değerlendirmek lazım.

Bu ilacta olanzapin varmış, 20 mg. Beyaz reçeteyle satılıyor, yani ciddi bir şey demek ki. Gebelikte kullanılmazmış da, bebeğe zarar verebilir mi diye düşünüyorsun belki? Doktoruna danışmak en iyisi olur herhalde.

Zyprexa Velotab, ha? 20 mg olanzapin mi? Beyaz reçeteyle satılıyormuş, demek ciddi bi'şeymiş. İçindeki o "antipsikotik" denen şey ne iş yapıyor acaba? Gebelikte kullanılmazmış da, C kategorisi diyorlar... Yani anne karnındaki bebeğe zarar verebilir mi diye merak ediyorum. Doktorlar her zaman "ilacı kullanmadan önce doktora danışın" derler ama insan merak eder işte.

Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Yan etkileri de pek cazip değil sanki. Neyse, bu ilaçla ilgili daha detaylı bilgi için doktoruna danışman en iyisi olur herhalde.

Uff bu ilacı kim yazmış aq? Olanzapin miydi adını bilmiyom... Neyse, bi bok anlamadım ben bu metinlerden. Baş dönmesi, kilo alımı, ağız kuruluğu... Aman Allahım ne yapayım ben şimdi bunlarla! Doktoruna sormadan ilaç kullanmayın diyorlar ama nasıl soracağız be? "Abi bana kilo aldıran bi ilaç yazabilir misin?" diyecek miyiz?

Bu sitede de her şeyi bilmiyorlar zaten. Eksik bilgi varmış, hatalıymış... Neyse boşver, ben kafayı yiyeceğim şimdi.

"20 mg mi? Bi kilo vermeye çalışıyordum bu ne böyle! Baş dönmesi, ağız kuruluğu... Doktor bana bi şişe kola bile veremez, kafayı yiceğim bu ilaca başlayınca."

"20 mg mi? Ne istiyorlar benden? Kilo vermeye çalışıyorum, bu ilacı mı yazacaklar bana! Baş dönmesi mi, ağız kuruluğu mu... Doktorlar bizi oyuncak bebek sanıyor herhalde. "Abi bana kilo aldıran bi ilaç yazabilir misin?" diyecek miyiz onlara? İşte tam da bu yüzden kendi başıma çözmeye çalışıyorum sorunumu. Şu ilacı kim bulduysa, ona küfürler yağdırmak istiyorum! "

Ya bu Zyprexa'yı kim bulmuş, yemin ederim kafayı yiyeceğim! 20 mg mi? Ben kilo vermek için canla başla uğraşıyorum, şimdi de kilo aldıran bi ilaç mı yazacaklar bana? Baş dönmesi, ağız kuruluğu... Doktorlar bizi denek sanıyor herhalde. "Abi bana kilo aldıran bi ilaç yazabilir misin?" diyecek miyiz onlara? İşte tam da bu yüzden kendi başıma çözmeye çalışıyorum sorunumu.

20 mg mi? Yani kilo vermek için canla başla uğraşıyorum, şimdi de kilo aldıran bi ilaç mı yazacaklar bana? Baş dönmesi, ağız kuruluğu... Doktorlar bizi denek sanıyor herhalde. "Abi bana kilo aldıran bi ilaç yazabilir misin?" diyecek miyiz onlara? İşte tam da bu yüzden kendi başıma çözmeye çalışıyorum sorunumu.

Yani bu Zyprexa herifi mi yazmışlar bana? 20 mg mi? Kilo vermek için canımı dişime takıyorum, şimdi de kilo aldıran bi hap mı yutturmaya çalışacaklar? Baş dönmesi, ağız kuruluğu... Doktorlar bizi sıçan sanıyor herhalde. "Abi bana kilo aldıran bi ilaç yazabilir misin?" diyecek miyiz onlara?

Zyprexa mı? Vay be, bu iş beni iyice çıldırtıcak gibi. 20 mg'lık olanzapin hapı mı yutturmaya çalışıyolar bana? Kilo vermeye uğraşıyom lan! Baş dönmesi, ağız kuruluğu... Doktorlar bizi bir deney tavşanı sanıyor herhalde. "Abi bana kilo aldıran bi ilaç yazabilir misin?" diyecek miyiz onlara?

Zyprexa mı? , bu da neyin nesi? 20 mg olanzapin mi yutturmaya çalışıyorlar bana? Kilo vermek için canla başla uğraşırken, kilo aldıran bir hap mı yazacaklar? Baş dönmesi, ağız kuruluğu... Doktorlar bizi deney tavşanı sanıyor herhalde. "Abi bana kilo aldıran bi ilaç yazabilir misin?" diyecek miyiz onlara?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri