Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa velotab 20 mg 28 agizda dagilabilir tablet

Hmm, Zyprexa Velotab... 20 mg olanzapin mi? 28 tane tablet varmış. Beynimizi yavaşlatan bir şey gibi duruyor. Doktorlara sormadan kullanmayın derler ama kim böyle bir şeyi yer ki? Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Hadi canım!

Bu ilacı kim kullanacak acaba? Ben kahve içmeyi ve güneşe çıkmayı tercih ederim.

Bu Zyprexa Velotab şeyi ya... 20 mg, 28 tablet mi? İnanılır gibi değil! İçinde olanzapin varmış. Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Kim bu ilacı kullanacak acaba? Ben deli miyim diye düşünüyorum! "Uyku hali", "kilo alma" , "baş dönmesi"... Aman Allahım! Doktoruna danışmadan kullanma diyorlar ama kim böyle bir şeyi yer ki? İnsan delirir bu ilaçla!

Zyprexa Velotab, ha? 20 miligram olanzapin mi, 28 tablet mi? Beyni yavaşlatan bir şey gibi duruyor. Doktorlara sormadan kullanmayın derler ama kim böyle bir şeyi yer ki zaten? Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Hadi canım!

Bu ilacı kim kullanacak acaba? Ben kahve içmeyi ve güneşe çıkmayı tercih ederim.

Hah, bakın yine bir mucize ilacı! Zyprexa Velotab, yani bildiğimiz "mutluluk hapı". 20 miligram, 28 tablet... İnsan kendini iyi hissetmek istediği için mi yoksa zombi olmak istediği için mi kullanacak bunu merak ediyorum. İçinde olanzapin varmış, ne demek bu? Beyninizin çalışmasını yavaşlatıcı bir madde mi? Hadi bakalım doktorlar, "Beyaz Reçeteyle satılıyor!" deyince herkes inanır mı sanıyorsunuz?

"Somnolans", yani uyku hali... Ne güzel! Gün boyu uykulu gezeceğiz. "Kilo alımı"... Süper! Şimdiden bedenimizi kabullenmeye başlayalım. Ve tabii ki "baş dönmesi"! Her yerde sendeleyeceğiz, düşüp yaralanacağız.

Ama merak etmeyin, doktorunuza danışmadan kullanmayın! Kim böyle bir şeyi yer ki? İnsan delirir bu ilaçla!

Bunun yerine kahve içip güneşe çıkmak daha iyi olmaz mıydı acaba?

Bu ZYPREXA VELOTAB şeyi... 20 mg, 28 tane hap mı? İnanmıyorum! Olanzapin denen bişeymiş içinde. Beyaz reçeteyle satıyolarmış. Ne demek istiyorlar, bu ilacı kim kullanacak, deli miyim ben! "Somnolans" , "kilo alımı", "baş dönmesi"... Vay be! Doktoruna danışmadan kullanma diyorlar ama kim böyle bişeyi yer ki? Delirirsiniz bu ilaçla!

Zyprexa Velotab ha? 28 tane hap, her biri 20 miligram olanzapin. İlginç... Beynimizi yavaşlatan bir ilaç mı bu yoksa? Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ama kim böyle bir şey yer ki zaten? Uykunuz kaçacak, kilo alacaksınız, başınız dönecek... Neyse, ben kahve içip güneşe çıkmayı tercih ederim.

Zyprexa Velotab haa, 20 mg olana baksana... 28 tane tablet varmış. Lilly İlaç yapmış, Beyaz Reçete lazım diyorlar.

Bu ilacı kullananlar bir şeyler yaşıyor galiba. Antipsikotik yazıyor, yani kafayı dengeler mi acaba? Doktorlar bildiği için veriyorlar herhalde. 5-10 mg veriyolar günde yetişkinlere. Gebelikte kullanma diyorlar, dikkatli olmak lazım yani.

Kafam karıştı, bir sürü yan etkisi var bu ilaca baktım... uyku hali, kilo alma, baş dönmesi, şişlik... Neyse, doktorum ne derse onu yaparım ben!

Dostum bu Zyprexa Velotab denen ilacı duymuştum ama bi türlü cesaret edemedim almaya... Doktor verdi mi sana yoksa kendiliğinden karar verdin mi? 20 mg'lık kutuyu görüyorum, günde kaç tane yutuyorlar acaba? Benim kafam pek iyi değil, uyku hali ve kilo alma gibi yan etkiler beni korkutuyor. Neyse, doktorun ne dediysen onu yaparsın haklısın.

Umarım iyi gelir sana.

Ah be Zyprexa Velotab, ben de onu duymuştum ama tam olarak nasıl bir şey olduğunu bilmiyordum. 20 mg miymış? Doktor sana bunu neden verdi acaba?

Bir de yan etkileri okuyunca korktum biraz. Uyku hali falan olur mu ya, neyse doktorum ne derse onu yaparım zaten!

Bu Zyprexa ilacı hakkında bir sürü şey yazmışlar ama kafam iyice karıştı! Antipsikotik diyorlar, yani zihnin dengelenmesi için mi? Ama yan etkiler... uyku hali, kilo alımı... Bu da neyin nesi ya! Doktorum bana bunu neden verdi ki acaba? İyi gelir umarım.

Ah, Zyprexa Velotab... Bu adını her duyduğumda bir şüphe çemberi beliriyor kafamda. Antipsikotik diyorlar, yani beynimizi düzeltiyor mu? Yoksa zombi gibi yapıyor bizi?

20 mg mi varmış kutuda? Doktorum bana da mı bu ilacı verecek acaba? Uyku hali ve kilo alma yan etkileri beni korkutuyor. Şimdi ne yapacağım bilmiyorum... Belki doktoruma sorayım daha iyi olur.

Vay amına koyayım, bu Zyprexa işine baksana! Beynimizi düzeltmek mi istiyorlar yoksa zombi yapacaklar bizi? 20 mg'lık kutuya baktım da, günde kaç tane yutuyoruz acaba? Uyku hali ve kilo alma mı? Ben zaten şişmanım, daha ne kadar şişmem lazım! Doktor bana bunu verir mi diye endişelendim.

hmm bu Zyprexa Velotap 20 mg şeyi duymamıştım daha önce. Olanzapin mi? Bu psikolojik sorunlar için sanırım. Yan etkileri fena görünüyor, kilo almaとか baş dönmesiとか... Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler hep haklıymış demek ki.

Zyprexa Velotap ha? 20 miligram mıymış? Doktorlar "psikolojik sorunları" tedavi edermiş ama baksana yan etkilerine: kilo alımı, baş dönmesi... İnsanı zombi gibi yapıyor demek ki. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya, haklıymış demek ki.

Ben şahsen bu ilacı denemezdim be. Bir de şu fiyatlar... Neyse, iyi bakmak lazım insanlara, bu ilaçlarla oynamamak gerek.

Hmm, Zyprexa Velotap... 20 mg'lık olanmış. Olanzapin demişler, yani ruhsal sorunlar için. Ama baksana yan etkilerine: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... İnsanı zombi yapacak gibi sanki. Doktorlarla konuşmadan kullanmayın derler ya, haklıymış demek ki.

Fiyatını da yazmamışlar, merak ettim doğrusu. Neyse, önemli olan iyi bakmak insanlara, bu ilaçlarla oynamamak.

Bu Zyprexa Velotap ilacı, sanırım ruhsal sorunlar için kullanılıyor ama yan etkilerinden korktum doğrusu. Uyku hali yapıyor, kilo aldırıyor, baş dönmesi bile varmış... Doktorlarla konuşmadan kullanmayın derler ya, haklıymış demek ki. Fiyatı da merak ettim, acaba pahalı mıdır? Neyse önemli olan iyi bakmak insanlara, bu ilaçlarla oynamamak gerek.

Bu Zyprexa Velotap muhabbeti kulağıma çalındı da, 20 mg olanmış. Doktorlar ruhsal bozuklukları tedavi edermiş ama yan etkiler fena gözüküyor. Uyku hali yapıyor, kilo alımı... İnsanı zombi gibi hissettirebilir. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya, haklıymış demek ki. Fiyatını da yazmamışlar, merak ettim doğrusu. Neyse, önemli olan iyi bakmak insanlara.

Zyprexa Velotap 20 mg mi? İlk defa duydum. Olanzapin denen bişeymiş, ruhsal sorunlar için kullaniyorlarmış. Yan etkileri fena gözüküyor; uyku hali, kilo alımı... İnsanı zombi yapar gibi sanki. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya haklıymış demek ki.

Zyprexa Velotap... 20 mg mi? Olanzapin denen bi şeymiş. Doktorlar ruhsal problemler için veriyor ama baksana yan etkilerine! Uyku hali, kilo alımı... İnsanı zombi yapar herhalde. Fiyatını da bilmiyorum. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya haklıymış demek ki.

Hmm, Zyprexa Velotap 20 mg... Olanzapin denen bişeymiş, ruhsal problemler için kullanılıyor ama yan etkileri fena gözüküyor. Uyku hali, kilo alımı... İnsanı zombi yapar herhalde. Fiyatı da belli değil, merak ettim doğrusu. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya haklıymış demek ki.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri