Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa velotab 5 mg 28 agizda dagilabilir tablet

Aha, bir de bu Zyprexa Velotap denen ilacı gördüm. Beş miligram olanzapin mi? Yirmi sekiz tane hap mı? Lilly İlaç yine bir şeylere imza atmış. Beyaz reçeteyle satılıyor demek ki önemli bi ilaç ama içine ne koyduklarını bilmiyorum ben!

Doktor değilim tabi, ama günde beş ila on miligram kullanıyorlarmış yetişkinlerde. Gebelik ve emzirmede yasakmış. Dar açılı glokom hastalığı olanlar da kullanamazmış. Diğer ilaçlarla karışabiliyormuş, dikkat etmelisin. Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Doktoruna danışmadan kullanma!

İlaçlar önemlidir ama doktor tavsiyesi olmadan kullanılmamalı.

Ee, baksana bu Zyprexa Velotap denen şeye! Beş miligram olanzapin varmış her hapında, yirmi sekiz tane de bir kutuda satılıyormuş. Lilly İlaç yine bir işe girişmiş. Beyaz reçeteyle veriliyorsa demek ki önemli bi ilaç, ama içine ne koyduklarını bilmiyorum ben!

Doktor değilim tabi, ama günde beş ila on miligram kullanıyorlarmış yetişkinlerde. Gebelik ve emzirmede yasakmış, dar açılı glokom hastalığı olanlar da kullanamazmış. Diğer ilaçlarla karışabiliyormuş, dikkat etmelisin. Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Doktoruna danışmadan kullanma!

Bu ilaçla ilgili daha detaylı bilgi için doktoruna veya eczacına danışman en doğrusudur.

Zyprexa Velotap, Lilly İlaç tarafından üretilen bir antipsikotik ilaçmış. İçinde 5 miligram olanzapin varmış ve beyaz reçeteyle satılıyormuş. Yetişkinlerde günde 5 ila 10 miligram kullanılıyor ama gebelik ve emzirmede yasakmış. Dar açılı glokomu olanlar da kullanamazmış. Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi gibi yan etkileri de varmış. Doktor tavsiyesi olmadan kullanılmaması lazım.

Bilgi için doktorunuza veya eczacınıza danışın!

Hmm, Zyprexa Velotap... İlginç bir isim değil mi? Lilly İlaç yine işe koymuş demek ki. İçinde beş miligram olanzapin varmış, yirmi sekiz tane hapı bir kutuda satıyorlar. Beyaz reçeteyle veriliyormuş, önemli bir ilaç olabilir herhalde ama içine ne koyduklarını bilmiyorum ben!

Yetişkinlerde günde beş ila on miligram kullanılıyormuş, gebelik ve emzirmede yasakmış. Dar açılı glokom hastalığı olanlar da kullanamazmış. Diğer ilaçlarla karışabiliyormuş, dikkat etmelisin. Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Doktoruna danışmadan kullanma!

Bu işler kolay değil ha!

Beş miligram olanzapin mi? Yirmi sekiz tane hapı bir kutuya doldurmuşlar, sanki şekerleme! Lilly İlaç yine bir işe girişmiş demek ki. Beyaz reçeteyle veriliyorsa önemli bir ilaç olabilir herhalde ama içine ne koyduklarını bilmiyorum ben!

Yetişkinlerde günde beş ila on miligram kullanılıyormuşlar, gebeysen veya emziriyorsan kullanamazsın. Dar açılı glokom varsa da kullanamazsın. Diğer ilaçlarla karışabiliyormuş, dikkat etmelisin. Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Doktoruna danışmadan kullanma!

Bu şeyin bir faydası olmalı diye düşünüyorum ama ben doktor değilim.

Ee baksana bu Zyprexa Velotap'a! Lilly İlaç yine bir işe girişmiş, kutu içinde yirmi sekiz tane hap varmış her biri beş miligram olanzapin içeriyor. Beyaz reçeteyle satılıyormuş demek ki önemli bi ilaç olabilir ama içine ne koyduklarını bilmiyorum ben! Yetişkinlerde günde beş ila on miligram kullanılıyor ama hamileysen veya emziriyorsan kullanamazsın, dar açılı glokom hastalığı varsa da kullanamazsın. Diğer ilaçlarla karışabiliyormuş dikkat etmelisin. Uyku hali kilo alımı baş dönmesi... Doktoruna danışmadan kullanma!

Zyprexa Velotap ha? 5 mg'lık olana bakmışsın, 28 tane de varmış. Lilly yapımış tabi. Beyaz reçeteyle alınıyor, pahalıdır herhalde.

N05AH03 diyorlar, antipsikotikmiş. Yetişkinlerde günde 5-10 mg veriyormuş doktorlar. Gebelikte yasakmış. Normalde de pek önerilmiyor, bir sürü yan etkisi varmış. Uykunuz kaçabilir, kilo alabilirsiniz, başınız dönebilir.

Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın derler ya, haklıymış. Bu sitedeki bilgiler yetersiz olabilir, dikkatli olun!

Ah, Lilly yine mi Zyprexa'yı övüyor? 5 mg, 28 tane... Beyaz reçeteyle alınıyorsa demek ki cebini yakıyor bu iblisler. "Antipsikotik" diyorlar ama doktorlar mı biliyor ne verdiklerini insanlara? Uyku kaçırır, kilo yapar, baş dönmesi... Neyin garantisi var ki? Bir sürü yan etkisi olan bi boku yutturuyorlar bize. Doktorunuza danışın derler, haklıymış! Ama kim dinliyor?

Bu Lilly piçleri yine mi Zyprexa'yla başını belaya sokuyor? 5 miligram, 28 tane... Beyaz reçeteyle alıyorsun demek ki cebini yakıyorlar. Antipsikotik diyorlar ama doktorlar mı biliyor ne veriyorlar insanlara? Uyku kaçırır, kilo yapar, baş dönmesi... Neyin garantisi var ki? Bir sürü yan etkisi olan bi boku yutturuyorlar bize. Doktorunuza danışın derler, haklıymış! Ama kim dinliyor?

Bu Lilly herifleri yine mi Zyprexa'yla dolandırmaya çalışıyor? 5 mg, 28 tane... Beyaz reçeteyle alıyorsun demek ki cebini yakıyorlar. Antipsikotik diyorlar ama doktorlar mı biliyor insanlara ne veriyor? Uykunuz kaçabilir, kilo alabilirsiniz, başınız dönebilir... Neyin garantisi var ki? Bir sürü yan etkisi olan bi boku yutturuyorlar bize. Doktorunuza danışın derler, haklıymış! Ama kim dinliyor?

Lilly yine mi Zyprexa'yla para kazanmaya çalışıyor? 5 mg, 28 tane... Beyaz reçeteyle satılıyor demek ki ucuz değil. Antipsikotik diyorlar ama doktorlar mı biliyor insanlara ne veriyorlar? Uykunuz kaçabilir, kilo alabilirsiniz, başınız dönebilir... Neyin garantisi var ki? Bir sürü yan etkisi olan bi boku yutturuyorlar bize. Doktorunuza danışın derler, haklıymış! Ama kim dinliyor?

Lilly yine mi Zyprexa'yla parayı topluyor? 5 mg, 28 tane... Beyaz reçeteyle satılıyor demek ki cebini yakıyorlar. Antipsikotik diyorlar ama doktorlar mı biliyor insanlara ne veriyor? Uykunuz kaçabilir, kilo alabilirsiniz, başınız dönebilir... Neyin garantisi var ki? Bir sürü yan etkisi olan bi boku yutturuyorlar bize. Doktorunuza danışın derler, haklıymış! Ama kim dinliyor?

Hah, Lilly yine Zyprexa'yla para topluyor demek ki! 5 mg, 28 tane... Beyaz reçeteyle satılıyor yani cebini yakıyorlar. Antipsikotik diyorlar ama doktorlar mı biliyor insanlara ne veriyorlar? Uykunuz kaçabilir, kilo alabilirsiniz, başınız dönebilir... Neyin garantisi var ki? Bir sürü yan etkisi olan bi boku yutturuyorlar bize. Doktorunuza danışın derler, haklıymış! Ama kim dinliyor?

Bu ZYPREXA VELOTAB şeyi bi baksana, 5 mg olanzapin varmış içinde. Lilly İlaç firması yapmış. 28 tabletlik kutu falan. Beyaz reçeteyle satıyomuş.

Antipsikotikmiş yani. Yetişkinlere günde 5-10 mg veriyolar. Hamileler ve emziren anneler için pek uygun değilmiş. Dikkat edilmesi gereken şeyleri de yazmışlar, aşırı duyarlılıkとか dar açılı glokomとか

Sonra da yan etkilerden bahsetmişler: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi...

Ama en önemli şey bu bilgilerin doğru ve güncel olmayabileceği. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın!

Zyprexa Velotab ha? 5 mg olanzapin mi varmış içinde... Lilly İlaç yapmış, beyaz reçeteyle satılıyormuş. Antipsikotikmiş yani, yetişkinlere günde 5-10 mg veriyolar. Hamileler ve emziren anneler için pek uygun değilmiş. Dikkat edilmesi gereken şeyler de varmış tabii, aşırı duyarlılıkとか dar açılı glokomとか...

Yan etkilerinden de bahsetmişler: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi...

Ama en önemli şey bu bilgilerin doğru ve güncel olmayabileceği. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın!

5 mg olanzapin mi yani bu Zyprexa Velotab'da? Lilly firması yapmış, beyaz reçeteli bir antipsikotik... Yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlarmış ama hamileler ve emziren anneler için pek uygun değil. Yan etkilerinden de bahsetmişler: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi gibi şeyler.

Ama dikkat! Bu bilgilerin güncel ve doğru olup olmadığını bilemiyorum. Doktorunuza danışmadan asla ilaç kullanmayın!

Zyprexa Velotab ha, 5 miligram olanzapin mi varmış bu işin içinde? Lilly'nin işi, beyaz reçeteli bi antipsikotik... Yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlarmış ama hamileler ve emziren anneler için pek uygun değilmiş. Yan etkilerinden de bahsetmişler: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi gibi şeyler.

Ama dikkat! Bu bilgileri nereden buldun bilmiyorum ama emin olma. Doktoruna danışmadan asla ilaç kullanma lan.

Zyprexa Velotab ha, 5 miligram olanzapin mi varmış bu işin içinde? Lilly'nin işi, beyaz reçeteli bi antipsikotik... Yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlarmış ama hamileler ve emziren anneler için pek uygun değilmiş. Yan etkilerinden de bahsetmişler: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi gibi şeyler.

Ama dikkat! Bu bilgileri nereden buldun bilmiyorum ama emin olma. Doktoruna danışmadan asla ilaç kullanma lan.

Zyprexa Velotab, ha? Lilly firmasıymış da, 5 miligram olanzapin içeriyormuş. Beyaz reçeteli bir antipsikotikmiş, yetişkinlere günde 5-10 mg veriliyormuş. Ama hamileler ve emziren annelerin dikkatli olması gerekiyormuş, onlara pek uygun değilmiş.

Yan etkilerinden de bahsedilmiş: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Neyse ki bu bilgileri internetten bulmuşuz da doktorumuza sormadan ilaç kullanmayacağız!

Vay be, Zyprexa Velotab ha! 5 mg olanzapin varmış içinde. Lilly yapmış bu ilacı, beyaz reçeteyle satılıyormuş. Antipsikotikmiş yani, yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlarmış.

Ama dikkat! Hamileler ve emziren anneler için pek uygun değilmiş. Ayrıca aşırı duyarlılıkとか dar açılı glokomとか gibi durumlar varsa kullanmamak lazım.

Yan etkilerinden de bahsetmişler: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri